Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Być chorym psychicznie to jedno, ale bycie chorym psychicznie i próbowanie leczyć się na choroby fizyczne, to jest dopiero wyzwanie w tym kraju. Wszystko jest interpretowane jako psychosomatyczne, lekarze zbywają Cie z taka smutnaminka.jpg i tekstem "a to na pewno na tle nerwowym". Mam zawroty głowy i słyszę pulsowanie w jednym uchu, jak myślicie jeśli lecze się dodatkowo na nerwicę i bezsenność to co powie laryngolog/neurolog? Może skierowanie na usg żył szyjnych dopplera może angio głowy? Nope, to na pewno od leków albo psychosomatyczne. Jeszcze żeby mieć jakiś fizyczny objaw który można udowodnić, to pół biedy, miałam wydzieline z ucha to dopiero babka podniosła wzrok na mnie. Zawroty glowy i głośne uczucie pulsowania jakby słyszenie wlasnego przepływu krwi? No to na bank jest na tle nerwowym przecież! Czlowiek siedzi przed Toba i patrzy na Ciebie poważnie, może to choroba Meniera, ale tylko spróbuj błędnie odpowiedzieć na "a jakie leki są przyjmowane na stałe?" i momentalnie traci do Ciebie jakikolwiek szacunek i podejscie profesjonalne. Jestes tylko chory psychicznie. Tyle.

#nerwica #zalesie #leki #depresja #chorobypsychiczne



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: no nitk Ci tu nie postawi diagnozy bo nie zna Twojego życia. Jak można wykluczyć czy to jest psychosomatyczne jak ktoś nie wie jaki jest stan twojej psychiki. Moge ci powiedziec tyle, że nerwica/depresja może dawać setki róznych objawów. I to nawet nie zawsze chodzi o to, że od nerwicy coś się pojawia, tylko że w tym stanie zagrożenia bodźce typu słyszenie pulsowania uważa się za zagrożenie i od razu
@mirko_anonim: to nie mów, że bierzesz jakieś leki na choroby psychiczne. I tak tego nie sprawdzają, a w ulotce jest napisane z jakimi lekami nie łączyć danego leku. Więcej i tak Ci lekarz nie powie, więc yolo.
@mirko_anonim Kilka lat temu miałem takie pulsowanie. Mogłem sobie na bierząco liczyć uderzenia serca, bo było stosunkowo głośne. ( ͡º ͜ʖ͡º) U mnie przeszło chyba po 3 tygodniach. U lekarza żadnego nie byłem, ale może spróbuj prywatnie?