Wpis z mikrobloga

@ZaQ_1 Puszczasz wyższe napięcie bezpośrednio na silnik czy jakieś modyfikacje? Ja mam worxa 2x20v do koszenia małych fragmentów trawnika i z chęcią bym go przerobił żeby szybciej się kręcił i wytwarzał większą siłę ssania.
@ZaQ_1 Planujesz podkręcić napięcie czy ten akumulator po to żeby dłużej kosić? Nie za ciężkie to będzie?

Tak jak to sugerowali ja bym tak dodał RC, na wierzch minę przeciwczołgową i gonił tym Ruskich w okolicy Bachmutu ;-)
@ZaQ_1 Ja ostatecznie kupiłem robota koszącego i jestem z tego mega zadowolony. 2ar trawnika ogarnia automatycznie, ja tylko raz na tydzień dokaszam krawędzie i jeden fragment do którego robót nie dojeżdża. Minus taki, że trzeba sobie wcześniej dobrze wyrównać trawnik.
@kwanty: ja najchętniej to bym w ogóle nie kosił ale mam #!$%@? sąsiadów we wspólnocie. Zamawiali koszenie co tydzień. Nie dość , że kasy na to szło dużo to jeszcze ciągły hałas spalinówek. W końcu kupiłem najtańszą kosiarkę na Aku i się zwrociła w 2 miesiące.
ja najchętniej to bym w ogóle nie kosił ale mam #!$%@? sąsiadów we wspólnocie. Zamawiali koszenie co tydzień. Nie dość , że kasy na to szło dużo to jeszcze ciągły hałas spalinówek. W końcu kupiłem najtańszą kosiarkę na Aku i się zwrociła w 2 miesiące.


@ZaQ_1: Nienawidzę spalinowych kosiarek, a jeszcze bardziej tych na żyłkę :-/ U mnie też sąsiedzi robią koncert na 2 kosiarki i 5 podkaszarek w każdą sobotę
jaka kosiarka wariacie :D? Rozumiem ze zabezpiecozne linkom po bokach? a co z drzewami i krzakami po środku inny obwód i wpinałeśd do tamtego czy wszystko na 1 robiąc takie esy floresy ;d?


@niebadzogrem: Landroid worx - kupisz ją w markecie. Akumulatory wymienne, kosi dobrze do brzegu (ma przesuniętą oś noży maksymalnie do prawej strony, jak sobie dobrze kabelek wkopiesz to rzeczywiście dojedzie 2cm do brzegu.

Różne stałe przeszkody da się
ale wiesz że są spalinowe?


@rafal-heros: no wiem i szczerze ich nienawidzę. Głośne, drogie, ciągle trzeba grzebać w gaźniku, trzymać benzynę oleje i jeszcze nie można jej na zimę postawić w pionie gdzieś w kącie.
W akumulatorowej wsadzam baterię i to tyle. Po wszystkim upchnę w kąt i nie muszę się o nic martwić.