Wpis z mikrobloga

@karix98: na twitchu liczny nie klamia. teraz oglada 3,7tys osob xd. Tez mi sie znudzila tydzien po sezonie 1. jedynie mam nadzieje ze jak wyjdzie drugi sezon to czlowiek sie wciagnie na ten kolejny tydzien albo dwa aby gra sie splacala xd
@mohawk: @karix98 te liczby to numerki ze steama, ale jak sie spojrzy ile było a ile jest... no to tam chyba na premierze było 4mln a teraz mamy 370k (i dalej leci) Spadek o 90% to troche lipa chyba
@lubie-solnik: Bo Diablo jest nudne do oglądania, o ile w lidze legend, w csie czy innej skilowej grze jest fajnie popatrzeć bo jest ciągle jakaś akcja czy po prostu można się czegoś nauczyć bo gra jakiś skilowy gracz tak w Diablo chce ci się oglądać jak ktoś po raz 10 robi ND czy czyści Helltide? no właśnie nie, dlatego będzie mieć takie liczby bo o ile samemu jak grasz to można
@karix98:

nie zesraj się, wpisz sobie diablo 4 population i pierwsza strona

pytanie skąd ta strona pobiera te dane? o to właśnie chodzi że z dupy bo nie są one nigdzie podawane na żadnej platformie gdzie diablo jest dostępne, to są co najwyżej dane szacunkowe. A na jakiej podstawie szacują? Nie wiem, z dupy chyba