Wpis z mikrobloga

  • 1
@Franekdolas23

@xxx_XXX_xxx: używam od miesiąca xiaomi pro 4L praktycznie dziennie. Zależy na ile osób potrzebujesz. Na dwie osoby to tak na styk/trochę brakuje ale potrzebowałem coś małego. Tydzień temu kupiłem mamie jakiegoś noname z allegro za 300zl i też zadowolona. No rewelacja, nawet jajca na miękko w tym robię, 10 mi i już a nie się pieprzyc z wodoo.


akurat czegoś szukałem dla dwóch osób. Dziękiiii
  • Odpowiedz
no widzisz. Ja płucze, nalewam wody i wciskam przycisk. Zapominam. I po 40 min mam zawsze tak samo idealny ryż.


@Franekdolas23: czyli dokładnie to samo, bo u mnie kuchenka wyłącza się sama po 10 m gotowania

Ale ryżowar
- zajmuje
  • Odpowiedz
4 min do zagotowania plus 10 min gotowania i 10 min pod kołdra trzymasz. 24 min przygotowujesz ryż i musisz pilnować gara przez 14 min. W ryzowaze robi się o 16 min dłużej ale jedyne co muszę zrobić to wcisnąć przycisk.

-sa ryzowary wielkości garka
-tą kwesje wyjaśniłem
-gotowanie ryzu, warzyw na parze, robienia zup, pelnoprawne potrawy jedno garkowe. W internecie masz mnóstwo przepisów wystarczy np. Wpisać na yt.
-w kazdym ryzowarze masz wyciąganą miske do mycia w zmywarce.
  • Odpowiedz
  • 1
@xxx_XXX_xxx kup z jak największą misą nie musi to być markowa bo wszystkie robią dokładnie to samo. ważne żeby mogła myć w zmywarce koszyk i wkładkę bo bez tego to się zajedziesz wiem co mówię bo mam już trzecią obecnie
  • Odpowiedz
@Franekdolas23: Frytownica beztłuszczowa to jeden z top wynalazków. Ja tym robię prawie wszystko. Paluszki rybne wkładam na 8 minut 200 stopni i gotowe. Nie wiem jakim cudzem jeszcze ktoś rzgrzewa piekarnik prawie godzinę, by zrobić frytki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Franekdolas23: Ile za taki ryżowar od Xiaomi? Bo na internecie różne ceny i trudno dostępny a nie chciałbym przepłacić lub wziąć z jakiegoś niesprawdzonego źródła.
  • Odpowiedz