Wpis z mikrobloga

@kantek007 a może by się zebrali i przegłosowali projekt obywatelski na ścieżki ? Nieee lepiej blokować ulice w piątki, gdzie osoby decyzyjne maja to w dupie a kierowcy by ich najchętniej pozabijali.
  • Odpowiedz
więc czemu oni jeżdżą po ulicy?


@login_cwiczebny: Bo jest to wydarzenie masowe tak jak bieg uliczny, protest czy defilada wojskowa.

a może by się zebrali i przegłosowali projekt obywatelski na ścieżki ? Nieee lepiej blokować ulice w piątki, gdzie osoby decyzyjne maja to w dupie a kierowcy by ich najchętniej pozabijali.


@Purple: Robią to od lat. Projekty rowerowe i związane z zielenią zgarniają większość kasy w BO. Problemem
  • Odpowiedz
@login_cwiczebny: Wkurzaniem? Są po prostu obywatelami takimi jak ty i mogą zgłosić cokolwiek to miasta i jak dostaną zgodę to mają drogę do swojej dyspozycji. Tak samo działają różne marsze, pochody, protesty, happeningi. Są takimi obywatelami jak ty i ja i mają takie samo prawo do tych dróg co każdy. Też możesz. Choćby to miał być najgłupszy protest jak w Dniu Świra. Bo w ryj dać moge dać
  • Odpowiedz
  • 1
@login_cwiczebny żaden protest, akcja promowania bezpiecznych zachować :) co roku jest. Do blokowania ulic nie trzeba protestu. Jak sobie wymyślisz jazdę na rolkach to pismo, cyk zgoda i jedziesz :)
  • Odpowiedz
  • 1
@login_cwiczebny protest rowerzystów. Tam się odnosiłem do masy krytycznej. Potem pisałem, że miasto będą blokować motocykliści (przejazd kolumny z wstrzymywanie ruchu przez policję), ale to już nie będzie protest. Teraz rozumiesz?
  • Odpowiedz