Wpis z mikrobloga

#youtube #oswiadczenie #historia #szwajcaria #ciekawostki
Będzie dość długo także tldr:


Obejrzałem kilka dni temu film na yt - poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=mVkLnyEJ54M&lc
Interesuję się od dawna hobbystycznie historią. Z j. polskiego byłem zawsze beznadziejny, ale kilka lat w zawodzie zrobiło ze mnie przeciętnego polonistę. Nie... nie chodzi o nauczyciela. Do brzegu...

Obejrzałem ten film i rzuciło mi się kilka dość dużych merytorycznych błędów + kilka lingwistycznych, fleksyjnych, pominę już akcent na niewłaściwe głoski, no ale już bez #!$%@? przesady.

Wchodzę w komentarze czytam od góry, a tam zachwyt. Większość komentarzy typu cyt.

Nauki na tym kanale są zawsze na najwyższym poziomie, tak pouczające i łatwe do zrozumienia, że ​​obecnie bardzo trudno jest znaleźć dobre treści online

Zastanowiło mnie, dlaczego ten kanał pomimo tylu błędów jak ww. w filmie ma tak wysokie oceny pozytywnych komentarzy, ma tylu subskrybentów i tyle polubień.
Napisałem komentarz - cyt.

Jest mnóstwo błędów chociażby mylenie imigranta z emigrantem. Jeden raz to byłoby przejęzyczenie, drugi raz daje do myślenia czy to rzeczywiście merytoryczny kanał.

Odpowiedział mi i jednocześnie czerwoną tabletkę zapodał mi użytkownik yt @kamil1059

kolego odpowiadasz botom ????✋

Zaraz, zaraz. Jakim #!$%@? botom? No dobra ok, bot napisał koment OK. Boty były, są i będą. Ale zacząłem zgłębiać trochę temat. W Internecie nie siedzę od od czasów Neostrady, ale od modemowych jeszcze.

ON TO ZOBACZYŁ

Dałem się skusić na obejrzenie tego ścierwa na podstawie opisu. A skąd? Z polecanych przez algorytm YT #!$%@?.
Przecież to jest jawne oszustwo.

W AI ładuje się (w sensie wciska się w nią treść, jak tuczy się gęś na foie gras) źródłami #!$%@? wie skąd, AI wstawia obrazy aby coś tam się ruszało w tle, AI przerabia to na film i kreuje narrację, a złożona do kupy całość w ten sposób generuje mnóstwo błędów i ląduje na yt.
Po drugiej stronie lustra - AI subskrybuje, AI generuje pozytywne opisy, AI daje łapki w górę, algorytm yt (AI? z pewnością) poleca, a gamoń taki jak ja skusił się na oglądanie?
Jestem #!$%@? w szoku.
W dwudziestym wieku była telewizja, Dziennik, Wieczorynka, teleranki sranki...
XXI wiek to miało być społeczeństwo informacyjne. Jakie społeczeństwo się tworzy poprzez papkę tego typu? Takie, które znowu będzie musiało na każdym kroku oddzielać prawdę od fałszu? #!$%@? MATRIX, a to dopiero początek...
Dobra #!$%@?ć to. Włączę sobie kolejny film na yt <shibainu.jpg/>
@sropo - ty mnie cały czas wołasz, to ja ciebie raz zawołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf - pozdrawiam szefie
@wykop - siema hadziaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gupia_nauka - kiedy nowy film?
@prezes_internetu - miłego wieczorku
@HorribileDictu - ucałuj b.
@karol-domanski33 - szach i mat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MG78 - wiem, że tu czasem zaglądasz - pozdrawiam
marekantoniusz - #youtube #oswiadczenie #historia #szwajcaria #ciekawostki 
Będzie do...

źródło: foiegras

Pobierz
  • 3