Wpis z mikrobloga

"To nie dlatego jesteś sam, że jesteś brzydki, tylko dlatego że masz okropną osobowość, użalasz się nad sobą"


Jestem sam, bo jestem brzydki, to jest fakt, a to że mam nikogo, to czasem jest przykro.

"Wyjaśnione, to wszystko przez okropną osobowość"


*Pracuje nad sobą, "naprawia osobowość", stara się być coraz lepszy*

I tak kończy sam, bo jest brzydki, powrót do punktu pierwszego. Że to kłamstwo ludziom przez gardła przechodzi to jest szok, zamiast przyznać rację, że i tak się nikogo nie znajdzie bo wyglądam jak gówno, żeby chociaż w ciągu dłuższego czasu mieć spokój psychiczny, to będzie takie gsslightowanie chyba tylko po to żeby #!$%@?ć. Eh.

#blackpill #przegryw #p0lka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mazurroo: muszą tak kłamać, nieważne czy robią to świadomie czy nie, bo chcą wierzyć, że świat jest sprawiedliwy - że wszystko zależy od nas i naszego nastawienia, a nie od czegoś, na co nie mamy większego wpływu, czyli od wyglądu.
  • Odpowiedz
@Mazurroo: Osobowość nie ma żadnego znaczenia. Jak chcesz polepszyć swoje życie, to lepiej popraw mordę, stan konta i muskulaturę. Jak już naprawdę chcesz pracować nad tą osobowością, to pielęgnuj w sobie cechy ciemnej triady i jak masz okazję to zawsze wykorzystuj inne osoby dla swego profitu.

pzdr
  • Odpowiedz
@Mazurroo: Wyglad tez mozna zamienic, drastycznie. Na pierwsza operacje plastyczna zarabialam 3 lata jeszcze w liceum bo poza #!$%@? wzrostem mialam jeszcze kartofel na pol mordy zamiast nosa. Potem drobne tweaki, glownie samodzielnie - wypelniaczr, books, lipoliza. Teraz zbieram na kolejny remodel w Korei. W Polsce nie robia jeszcze az tak drastycznych zabiegow ale 90% facetow jest w stanie po max 2 zabiegach byc minimum 7-8 - zazwyczaj wystarczy poprawic
  • Odpowiedz
@Topoizomeraza: chyba jesteś nowa na tagu,a piszesz ciekawe rzeczy. Doceniam.
Co do poprawiania wyglądu, to faceci mają barierę i toczy się to wolniej niż u babek, bo u was to już jest norma społecznie akceptowalna i oswojona (inna sprawa, że niektóre to z tym przesadzają). U facetów w zasadzie tylko przeszczep włosów jako tako przebija się do mainstreamu, i dobrze. Niesety wzrostu praktycznie nie da się poprawić, a zabiegi z
  • Odpowiedz
@laxmanCR7: Dopiero konto zalozylam, dzieki. To dla mnie wazny temat. W Polsce nie wykonuje sie bardziej zaawansowanych ingerencji w kosci twarzy, poza ortodontocznymi I tez bym nie ryzykowala. Nawet implantlw poza cyckami sie nie robi, nawet rekonstrukcyjnie nie. Chcialam to zamienic biznesowo ale chyba bede musiala wlasnymi recami -polscy specjalisci poza jednym chlubnym wyjatkiem wydaje sie byc bardzo anty- innowacje - wiec jako stara baba ide na medycyne. Hejt dalej
  • Odpowiedz