Wpis z mikrobloga

@vulcanitu Mi się wydaje, że ten zabieg miał nie tyle nawiązywać jak najbardziej do świata realnego, co umożliwić graczom romansowanie z każdą postacią wedle własnego widzimisię, bez ograniczeń.
@NielegalneKretowisko: sam kupiłem diablo 4 i się szybko pozbyłem. Gra nudna jak flaki z olejem. Ale to nie wina diablo tylko samego typu gry jakim jest h&s. Myślałem, że może w diablo 4 jakoś to całe grindowanie ulepszą aby był fun ale nie. Mam #!$%@? tłuc moby godzinami aby zebrać itemy abym mógł tłuc mocniejsze moby dla lepszych itemów aby jeszcze mocniej tłuc moby... gdzie w tym #!$%@? sens. Jeszcze w
@Stronk: nigdzie nie napisałem swojej opinii tylko się spytałem gdzie jest woke overdose xD wiec o co ci chodzi? XD

Ale jak chcesz opinie to: świetny rpg, różne wybory serio powodują różne podejście innych postaci do ciebie, rzeczy w świecie się zmieniają przez twoje wybory. Fajny system walki, spoko grafika. Świetne dialogi

I nikt na tobie nie wymusza żadnego seksu, wystarczy odmówić ffs
różne wybory serio powodują różne podejście innych postaci do ciebie


@Rga79: akurat nie uważam tego za coś odkrywczego, większość erpegów w które grałem ma taki mechanizm

Fajny system walki


@Rga79: podobno to najsłabszy element w późniejszym etapie gry

I nikt na tobie nie wymusza żadnego seksu,


@Rga79: no właśnie sęk w tym że sami proponują i to często prowadzą do tego nie jednoznazne opcje dialogowe, trzeba by się z
@Stronk Jak nie chcesz seksu to wystarczy powiedzieć nie i tyle. Nie rozumiem problemu xD jakby cię gej zaczepił w klubie to od razu byś do łóżka z nim szedł bo nie umiesz odmówić?
@Rga79: Takie sceny w tej grze triggerują takie opcje dialogowe jak np. "chcę ci coś pokazać"

z resztą, ta rozmowa zmierza donikąd, miłej gry