Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piaszczysta plaża nad Morzem Śródziemnym. Upalne słońce, a co pewien czas kąpiele w wodzie, żeby schłodzić ciało. Obok ona, piękna kobieta, partnerka życiowa, a jednocześnie najlepszy przyjaciel. Z nikim innym nie dogaduję się tak dobrze. Po południu powrót do mieszkania/hotelu, żeby się ogarnąć, a wieczorem próbowanie lokalnych przysmaków i win.

Odwiedziliśmy już kilka miejsc. Wiele kolejnych mam nadzieję przed nami, ale jednego jestem pewien. W końcu czuję, że przeżywam życie w taki sposób, w jaki powinno się je przeżyć. Chwytam dzień. Nie myślę o tym, co wydarzy się jutro, bo jutra może nie być. Tylko dziś jest pewne.

Przeżywajcie, doświadczajcie, twórzcie wspomnienia

#podroze #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piaszczysta plaża nad Morzem Śródziemnym. Upa...
źródło: couple-love-watching-sunset-together-beach_319110-80
  • 9
W końcu czuję, że przeżywam życie w taki sposób, w jaki powinno się je przeżyć. Chwytam dzień. Nie myślę o tym, co wydarzy się jutro, bo jutra może nie być. Tylko dziś jest pewne.


@mirko_anonim: Cope, po prostu twoje perspektywy na jutro sa gwno warte dlatego o nich nie myslisz.

A plaza i miejscowe smakolyki to rozrywka dla plesbu teraz kazdego na to stac.
@mirko_anonim: to nie ja siedze na wykopie i sie chwale randomom z internetu.zamiast kapac sie w morzu.

"Nie myślę o tym, co wydarzy się jutro, bo jutra może nie być. Tylko dziś jest pewne" - Jestes mentalnie zniewiescialy bo to jest myslenie mocno kobiece, szczegolnie w dobie instagramow.

Uprawiasz coping. Przyjemne chwile zeby zabic bol, pustke i brak celu.

No chyba ze szwedanie sie po plazy to jest the best you
Uprawiasz coping. Przyjemne chwile zeby zabic bol, pustke i brak celu.


@shogu: Czyli co, wszyscy powinniśmy tylko siedzieć i płakać nad bezsensem życia? Możesz się dołować, a możesz robić to, co lubisz i co Ci sprawia przyjemność - jak OP, Twój wybór. Ale jeśli wybierasz to pierwsze, to lepiej zacznij oszczędzać na psychiatrę.