Wpis z mikrobloga

Moje życie nie sensu. Nie jestem posiadaczką wielkich talentów, nie jestem biznesłomyn. Mam ogromne poczucie dewaluacji swojej osoby. Mieszkam z toksyczną mamą i mam z nią relację chyba zahaczająca o syndrom Sztokholmski. Ehh. Powiedzmy, że mam w małym mieście mieszkanie. Ale jest totalnie puste. Bez mebli. Miasto ma to słaby rynek. Chciałabym wyjechać do dużego Miasta i coś wynająć. Czy lepiej łożyć pieniądze w to mieszkanie, które mam?
#mieszkanie #nieruchomosci #pytaniedoeksperta
  • 29
@Vermeerrr: zainstaluj tindera to szybko znajdzie się jakiś betabankomat z mieszkaniem. Przy tak fatalnej sytuacji dla facetów na rynku matrymonialnym, wystarczy po prostu bogato wyjść za mąż, nie trzeba mieć żadnych talentów.
@Linnior88: faceci nie chcą bogatych kobiet, bardziej zależy im na młodości, urodzie i dobrym seksie. Nie bez powodu najbogatsi czy słynni sportowcy biorą sobie za żony w większości jakieś modelki. Jak kobieta jest na wyższym czy nawet podobnym statusie materialnym to dla facetów w większości to wada, bo wywołuje to w nim często kompleksy i poczucie braku bezpieczeństwa, że kobieta w każdej chwili może go kopnąć w dupę i pójść do
@Vermeerrr:
- sprzedajesz mieszkanie, ktos je napewno kupi, zanim je sprzedaz to pewnie troche czasy minie (pol roku, moze rok - to male miasto, nie spodziewalbym sie kolejki zainteresowanych)
- szukasz pracy w wiekszym miescie,
- przeprowadzasz sie do wiekszego miasta, wynajmujesz sobie cos taniego z dobrym dojazdem, nawet jesli dojazd oznaczalby 2h na dojazd do pracy w obie strony
- inwestujesz zarobione pieniadze za ktore kupisz m,

lub

- szukaj
Jak kobieta jest na wyższym czy nawet podobnym statusie materialnym to dla facetów w większości to wada

@bart40404:

tak w twojej głowie a ja widzę że facet sie od razu pyta o pracę itp szczególnie jak sam dużo zarabia

@Linnior88: @Vermeerrr

Wada nie dlatego, że ktoś się "boi kobiet dużo zarabiających".
To wada dlatego, że jak kobieta skupia się na "karierze" i woli być wyrobnikiem w korpo to nie urodzi
@LaurenceFass: Bzdura i typowy męski szowinizm... Część bogatych kobiet nie ma dzieci bo zwyczajnie mieć ich nie chce - wbrew obiegowej opinii "instynkt macierzyński" wyzwalany przez "tykający zegar biologiczny" nie istnieje, wiele kobiet nie czuje zwyczajnie potrzeby zakładania rodziny tak samo jak wielu facetów dzieci mieć nie chce, za to wiele kobiet, szczególnie wśród tych gorzej sytuowanych robi to (zachodzi w ciążę) dla faceta...

Jest sporo facetów którzy nalegają na to
Bzdura i typowy męski szowinizm...

@Pantegram:
Nie rozumiem, niby dlaczego?

"instynkt macierzyński" wyzwalany przez "tykający zegar biologiczny" nie istnieje

Tak, instynkt łaknienia też nie istnieje to "konstrukt społeczny" :)

zwyczajnie potrzeby zakładania rodziny tak samo jak wielu facetów dzieci mieć nie chce, za to wiele kobie

A część chce wykonywać obowiązki, do których jest się predysponowanym czyli np. utrzymywać swoje dzieci i żonę.
I w drugą stronę są kobiety, które chcą
Pobierz LaurenceFass - > Bzdura i typowy męski szowinizm...
@Pantegram: 
Nie rozumiem, niby d...
źródło: FkS4cStXwAE-Sf4