Wpis z mikrobloga

Sąsiedzi z klatki obok palą papierosy w oknie i już czasami od 5 nad ranem mam smród papierosów w mieszkaniu. Nie znam ich osobiście, więc pierwszą rzeczą jaką planowałem zrobić jest wywieszenie uprzejmej kartki na drzwiach ich klatki, z prośbą aby przestali. Ale skoro to są uzależnieni podludzie, to pewnie nic to nie da. Jakieś inne pomysły?

#prawo #pytanie
  • 11
a kiim ty jestes zeby kogos podludzmi nazywac? smieciu #!$%@??


@ardan95: jestem zwykłym człowiekiem, który chce sobie w spokoju otworzyć okno w ciepłe dni. Niezły ból dupska złapałeś. Też jesteś jednym z tych ludzkich śmieci, który nie dość że trują siebie, to jeszcze wszystkich dookoła?

Wyjmij jaja z dupy i im powiedz,karteczki #!$%@? -palenie przeszkadza ale brak ci odwagi cywilnej zwrocic uwage? xD


skoro nie umiesz porozmawiać to zamykaj okna

@
@Gumaa uwaga mam rozwiązanie - mieszkałem w takim patologicznym bloku - przeszkadzało mi to oraz wiele innych rzeczy i zachowań tego bydła - zmotywowało mnie to do postawienia domu i wyprowadzki - wyprowadziłem się - problem rozwiązany
@Gumaa oczywiście, chodzi o znalezienie celu, motywacji i wtedy łatwiej przez to wszystko przebrnąć. Bo wiadomo, że nic nie igrasz idąc na udry tylko zacisnąć zęby i kombinować bardzo mocno nad #!$%@? stamtąd
@Gumaa to u mnie ten sam problem. W klatce obok na tym samym piętrze. Fajczy od rana do wieczora co 20 minut. Bezrobotny albo na rencie,.kij wie. Wiecznie otwarte okno, gościu lekko po 40.
Zwrócenie uwagi oczywiście nic nie dało. A innych środków żadnych prawnych nie ma. Można jedynie mścić się w różny sposób. ( ͡º ͜ʖ͡º)