Wpis z mikrobloga

@JAn2 ciekawe czy on za X lat będzie patrzył na siebie z przeszłości i będą go przechodzić ciary żenady xD mnie by przechodziły jak bym taki szajs odwalał
  • Odpowiedz
  • 610
czy on za X lat będzie patrzył na siebie z przeszłości i będą go przechodzić ciary żenady


@cutecatboy: Podejrzewam, że będzie siedział w zarządzie jakiejś spółki SP i popijał kapuczinę.
  • Odpowiedz
  • 50
@JAn2: co jest z tym typem nie tak? Serio, ma twarz jakby wygrał bon do chirurga-plastyka, strasznie dziwnie mówi, a jak mówi to dziwne rzeczy, do tego jeszcze pcha się przed kamery by być w centrum uwagi (co mu się udaje bo takiego irytującego typa łatwo się pamięta). Ciekawe czy na prawdę ma tak wyprany mózg, tyle mu płacą, czy to po prostu Lech Kaczyński z wymienioną twarzą po nieudanej akcji
  • Odpowiedz
Pierwszy raz zobaczyłem wypowiedź tego typka - tak to tylko mi migały artykuły z nim. No i muszę powiedzieć, że mi w pewnym sensie imponuje. On doskonale wie co i jak trzeba mówić, żeby zrobić karierę polityczną w PiS i dąży do tego. Do tego musi mieć nierówno pod deklem, albo mieć mega twardą psychę, bo robienie z siebie takiego kretyna tego wymaga.
  • Odpowiedz
@JAn2:
Takich ludzi ciężko rozgryźć. On wygląda na grzecznie wychowanego chłopaka, który przechodzi tylko na zielonym świetle nawet jeśli w promieniu 2 km nie widać żadnej żywej duszy. Poza tym on nie jest głupi, bo jednak dostać się na prawo na UW to trzeba przejść spore sito.
On może serio wierzyć w hasła, które mu starsi stażem przekazują, a to już nakreśla dość skomplikowany światopogląd.
Jak myślicie, na ile kierują nim
  • Odpowiedz