Wpis z mikrobloga

dlaczego poczta polska to takie gówno? przesyłka z Chin z płytkami PCB, wysłana 8.08 dotarła do PP Komorniki P204 dnia 13.08, pół świata w 5 dni, wczoraj był 22.08 paczek nadal u mnie nie ma, ostatnie info ze śledzenia PP to Package in transportation 2023-08-14 15:00:00

#elektronika #pcb #pocztapolska
  • 14
  • Odpowiedz
@wykopjestgupi:
Wklej screena z emonitoringu, bo coś jest nie halo.
A i jaki rodzaj przesyłki (pierwsze dwie litery nr przesyłki i czy na końcu są dwie litery, czy tylko cyfry (przesyłka z Chin będzie miała CN na końcu))
  • Odpowiedz
  • 0
@pcela @rybeczka
na Infolinii sprawdzili i kazali iść/dzwonić do placówki z mojego kodu pocztowego, no więc poszedłem, Pani poszła szukać przesyłek, nie ma, i co teraz? czekać do pełnych 14 dni i niech nadawca składa reklamację XD

@Sla_Voy
dosłownie firma z kartonu i gówna
  • Odpowiedz
@wykopjestgupi:
14 dni jest w przypadku krajowych listów poleconych i paczek pocztowych będących usługą powszechną (realizowanych na podstawie ustawy). W przypadku przesyłek Pocztex, czy przesyłek zagranicznych są już inne terminy, po których upływie można składać reklamację.
  • Odpowiedz
  • 0
@pcela ja nie wiem jak to dokładnie wygląda w przypadku przesyłki z JLCPCB czy LCSC, wiem że 13 paczka dotarła z Chin do NL a następnie 14 z NL do Komornik, 14.08 paczka została nadana w P204 Komorniki i od tego czasu brak informacji
  • Odpowiedz
@wykopjestgupi:

dosłownie firma z kartonu i gówna

A to dopiero początek jej zalet. Mi raz listonosz wystawił awizo na złą placówkę. Napisał w awizo że paczką będzie w placówce A, a zaniósł do B xD. Może sprawdź placówkę obok.
  • Odpowiedz