Wpis z mikrobloga

  • 1
@K00tek: podciąganie xD nie no, ciężko tak powiedzieć konkretnie, bo dużo zależy od poziomu na jakim jesteś, warunków fizycznych itp itd.
@_________________________________ tam był tylko urywek tego co wstawiłem tu. Zaśmiecanie wykopu, gdzie 90% contentu to przegryw, albo jakieś patusy xDDDDDDDDDDD
@kuroszczur ciężko powiedzieć, bo długo trenowałem samą bazę w warunkach domowych. Więc było po 30 podciągnięć na serię, ale nie było muscle upa, bo drążek pod sufitem xD
@Jazon: spoko, miałem na myśli to, że nie mam nic do wszystkich twoich treści, pytań, odpowiedzi w wątkach. Chodziło mi jedynie o to, że jeśli wstawiasz materiały z jednej serii, bardzo podobne do siebie, to ułatwisz innym używanie z mikrobloga tagując to i pozwalając selektywnie je zczarnolistować, zamiast blokować całe twoje konto. Dziękuję za uwagę
@Jazon: Ale pewnie znasz redditowe rozpiski progresji. Dla mnie wydaje się absurdalnym hand stand bez podporu w początkującym, podczas gdy one hand row idzie mi w miarę łatwo - a według reddita jest w zaawansowanym. Sugerowałeś się bardziej jakąś tego typu rozpiską, czy kombinowałeś na bieżąco?
  • 0
@kuroszczur: wszystko metodą prób, błędów i kontuzji xD większość tutoriali to do #!$%@?, bo są z perspektywy osoby mającej predyspozycje. Kiedyś ktoś mi jaki jakiś ranking trudności elementów pokazywał i było to raczej bardzo subiektywne xd