Wpis z mikrobloga

Musielibyście przeczytać ten wątek (biedawka-sekcja taniego życia) aby w pełni zrozumieć o co mi chodzi ale problem niewiedzy kobiet co oznacza 165 cm wzrostu dla mężczyzny jest zatrważający a sugerowanie, że problem opa leży w głowie to szczyt ignorancji XD

Co ciekawe to te same "nieświadome" kobiety odrzucają karzełków.

To jest dramat #!$%@? ile bluepillowców chodzi po ziemi.

#przegryw #p0lka #blackpill #podrywajzwykopem #wzrost
serek_heterogenizowany - Musielibyście przeczytać ten wątek (biedawka-sekcja taniego ...

źródło: Screenshot_20230822-000422(1)

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: ja skończyłem z oświecaniem ludzi na siłę. Chyba, że byłby to mój bliski kolega, na którego szczęściu naprawdę mi zależy, to wtedy bym go zblackpillował. Ale tak to niech normictwo tkwi w bluepillu i sobie ryje banię wzajemnie #!$%@? poradami xD
  • Odpowiedz
@Davidozz: Ale to jest szok gdy wyjdziesz poza wykop i widzisz tych bluepillowych błaznów i równie mądre p0lki z argumentami, że ich niski i brzydki kolega rucha wszystkie modelki z okolicy. Myślałem, że to występuje tylko w memach XD

Masz rację, szkoda się produkować bo to tak jakby dyskutować z małpami, ani jednego słowa nie zrozumieją a na końcu obrzucą cię gównem.
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: Uwielbiam to... Czystym przypadkiem ma teraz męża 185 cm, a tego chłopaka swojego wzrostu to pewnie miała w gimnazjum.

Ostatnio wlacza mi sie cynizm, ale ludzie na prawde nie widzą ironii w tym co piszą XD
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: To jest qurwa straszne, naprawdę się tego boje xD To tak jakby ludzie mówili że nie są kanibalami ale jedzą ludzkie mózgi tylko w dni nieparzyste. Przecież te szoniska odrzucają gości 175-80 za wzrost bo pożądają typów 190 xD i później ryją banie dobremu chłopowi z 165
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Ta grupa to jest w ogóle złoto, czasami sobie czytam te posty dla beki. Wczo naprzykład ktoś pytał gdzie kupić tanie prezerwatywy i 99% postów to odpowiedzi od panienek, które mówią jakich "używają" i jeszcze ostrzegają których nie kupować bo pękają i one mają teraz z tego powodu dzieci. Wszystko podpisane z imienia i nazwiska, nie jakieś tam anonimy xD A za x lat te dzieci urodzone z peknietych kondomów
  • Odpowiedz
@ropemaxxer 25 cm różnicy i ona jej nie widzi.
To do lekarza kuźwa po okulary, a nie brednie w internecie wypisywać. Ja wiem, że nie ma zajęć z logiki w szkołach, cytując Pana SKAJFANA, ale no bez jaj, coraz więcej ludzi to po prostu plecie, co im do głowy przyjdzie i zero jakieś refleksji czy zastanowienia się, czy to do mówię, ma aby sens.
  • Odpowiedz
25 cm różnicy i ona jej nie widzi


@buczubuczu: tak bardzo jej nie widzi, że dobrze wie ile miał poprzedni chłop i ile ma mąż.
Chyba wolałbym, żeby to były baity, a nie rzeczy pisane na poważnie.
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:

PATRIARCHAT INTZELU


Trochę ma sens, patriarchat to m.in. gloryfikacja siły i nakładanie na mężczyzn dużej presji np. że mają być wysocy. Oczywiście himalaje hipokryzji kobiet, które same nie rozmnażają się z niskimi w większości i na tym tomksymcznym patriarchacie korzystają. I tu źle i tam niedobrze.
  • Odpowiedz