Wpis z mikrobloga

Jestem pewny, ze ceny nieruchomosci sa tak wysokie, a nabycie ich nieosiagalne dla wiekszosci, poniewaz elita chce, by plebs przestal zakladac rodziny i sie rozmnazac. To jest celowa polityka ludzi trzymajacych wladze - ograniczenie populacji plebsu. #nieruchomosci #mieszkanie #dom

mam racje?

  • tak 44.7% (42)
  • nie 55.3% (52)

Oddanych głosów: 94

  • 7
  • Odpowiedz
@SweetieX: spiskowe #!$%@?, demografia to podstawa funkcjonowania państwa. A plebsem się najlepiej rządzi swoją droga, bo można go np. kupić socjalem, zmanipulować mediami, sprzedać emocje zamiast programu itd. Gdyby PiS mógł, to zamieniłby cala pl w plebs
  • Odpowiedz
@SweetieX: ceny nieruchomosci są wysokie a powodów jest kilka:
- chora polityka wynajmu mieszkan, ludzie nie chcą wynajmować wiec mieszkania stoja puste
- ludzie wykopują mieszkania pod inwestycje
- Polacy w depozytach mieli miliardy zlotych oszczędności, pandemia inflacja i kryzys uświadomiły Polakom ze trzymanie kasy w gotowce to głupota
- Polacy to idioci bo wiecej zyskaliby inwestując w jakieś fundusze emerytalne, lokaty czy obligacje niż kupując mieszkanie za 600k którego
  • Odpowiedz
@eskejper: w Polsce po OFE nie ma zaufania do funduszy, fundusz dziś jest a jutro go nie ma. Pokazały to tez firmy inwestorskie w rynki akcji jeszcze niedawno była firma na „e” która #!$%@? hajs inwestorów praktycznie w krzaki i chyj radź się sam.
  • Odpowiedz
Jestem pewny, ze ceny nieruchomosci sa tak wysokie, a nabycie ich nieosiagalne dla wiekszosci, poniewaz elita chce, by plebs przestal zakladac rodziny i sie rozmnazac


@SweetieX: zakladasz jakas tajna organizacje ktora to wszystko kontroluje, prawda jest taka, ze poprostu kazdy zagarnia do siebie jak najwiecej.
  • Odpowiedz
@SweetieX: Plebs głosował na socjalistów i teraz wielkie zdziwienie, że po wprowadzeniu BK2% ceny #!$%@?ło do góry. Ale to trzeba mieć więcej niż dwie szare komórki, żeby połączyć kropki.
  • Odpowiedz