Wpis z mikrobloga

Trzeba jakiegoś minicuta jeszcze dupnąć póki fajna pogoda jest. Dziś 2300kcal i brak cardio jako, że robię sobie tydzień przejściowy. Przy okazji zobaczymy jak będzie się trzymała waga i się skalibruje podaż najwyżej. Dobrze, że to MINIcut XD Ja nie lubię ani masować ani redukować, ale masowanie zazwyczaj jest przyjemniejsze XD. Najlepiej czuję się na lekkim plusie lub blisko zera kalorycznego. Dziś bezproblemowo, ale nie ukrywam, że mógłbym jeszcze paczkę cziperków pochłonąć i nie byłoby to wyzwanie dla mnie. Zrobię sobie jeszcze detox od słodyczy i czipsów przy okazji. Może jeszcze od słodkich napojów. #frenpill #mikrospierdoksy
Mlody_jeczmien - Trzeba jakiegoś minicuta jeszcze dupnąć póki fajna pogoda jest. Dziś...

źródło: aeef582b5607a1ccaef7a1ff552e600d

Pobierz
  • 2
zwykła woda wydaje się dramatem do picia


@NonServiam-: Z tym akurat nigdy nie miałem problemu. Bardzo lubię wodę. Orzeźwiająca woda to najlepszy napój na świecie. Pod warunkiem, że jest się po letnim treningu XD Ale kiedyś sporo trenowałem i wyrobiłem sobie taką sympatię do tego najprostszego napoju.

co to za tag xd


@NonServiam-: Autorski. Takie trochę mikrokoksy, ale bardziej żabio-autystyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)