Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
czy ja jestem dziwny ze kloce sie z szefem o to ze taka lista zadan to jest za duzo na jednego pracownika? te zadania tak sie "powoli" pojawialy z miesiaca na miesiac przez ostatnie 2 lata a zaczynalem w tej firmie od bycia po prostu projektantem
1. business development, spotkania z klientami, negocjacje, podroze do klientow (czasem pol polski), pisanie umow i ich sprawdzanie
2. kosztorysowanie, rozklad czasu pracy itd.
3. jak zalatwie projekt to potem musze go faktycznie rysowac bo pracownikow za malo xD wiec rysowanie w cadzie itp.
4. kontakt z podwykonawcami, zalatwianie z nimi umow, potem kordynacja ich pracy z naszym projektem
5. zatrudnianie pracownikow, pisanie ich umow, sprawdzanie ich, przydzielanie zadan
6. robienie obliczen branzowych, roznego rodzaju
7. promocja i marketing, zajmowanie sie strona, promocja w necie, reklamami itd
8. fakturowanie za wykonane projekty

to wszystko za 7k netto na uop?

powiedzialem teraz ze tak nie moze byc dluzej i musze sie podzielic obowiazkami z kims innym, a tutaj opor, ze za malo projektow na drugiego pracownika, zastanawiam sie nad wypowiedzeniem serio,
czy moze ja przesadzam? ale ja nie moge sie na niczym skupic bo skacze z tematu na temat

#praca #pracbaza #kariera #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim Ale po co się kłócić, albo kogoś zatrudni albo odchodzisz. Mało projektów... A jak ma być więcej, skoro skupiasz się na kilku różnych działach? Brzmi jakby to była Twoja firma. Co on robi,
Anonim (nie OP): Nie wiem jaka branża konkretnie. Ale za ten zakres obowiązków płacą więcej. Do tego dają samochód i inne benefity. Także zamiast rezygnować czy "zmuszać" do udzielenia podwyżki zacząć szukać/chodzić na rozmowy. Z doświadczenia powiem, że po przyparciu pracodawcy o podwyżkę, to już się jest jako ten najgorszy, szantażysta więc lepiej szukać nowej pracy.