Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki, jakis czas temu probowali mnie okrasc i niestety im się nie udało, bo de*ile zabrali mi telefon i podczas ucieczki upuścili go i już zrezygnowali (XD) niestety podnioslem telefon i caly wyswietlacz jest zbity i rozlany, nie działa tylni aparat, face id łapie. Czy przyjmą mi go na rękojmie bądź gwarancje jak powiem, że został zepsuty z rąk osób trzecich? Jak nie to może jest jakiś inny patent na naprawę. Chciałem naprawić na własny koszt ale to wyjdzie tyle ile za nowy iphone...

#apple #iphone #smartfon
  • 9
@ricky_fernando: zgłosiłem, na policji powiedzieli mi, że pełno mają takich zgłoszeń i nic z tym nie zrobią. Teoretycznie mam kwitek, że to zgłosiłem ale nie wiem czy mi się chce w to babrać i potem to udowadniać. Może jest jakieś inne wytłumaczenie dzięki któremu mogą przyjąć to na rękojmie?
@graf_zero: Mówisz o tym rozszerzonym ubezpieczeniu, który się tam wykupuje przy zakupie telefonu? Niestety takiego nie mam, co dwa lata średnio zmieniam telefon i zawsze dbam, nigdy żadnego nie zbiłem stąd nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło aby takie ubezpieczenie wykupywać
@marketingowyberecik ważne, ze zgłosiłeś. Mogą sobie tak pieprzyc, ale jak im któregoś dnia statystyki spadną poniżej jakiegoś poziomu, to w końcu może coś się zmieni.

A co do telefonu to przykra sprawa, ale uszkodzenie mechaniczne pod to nie podlega. Chyba, ze masz wykupione jedno z tych gownoubezpieczen to może wtedy. Spróbuj popytac w nieautoryzowanych serwisach. Moze maja jakiś wyświetlacz z przeszczepu.
@Belzdron: Ty nie rozumiesz po co oni kradną iPhone, ale tacy złodzieje to bardzo często mało co w ogóle rozumieją. Myślą, że oddadzą go do jakiegoś lombardu, albo sprzedadzą na OLX. Świadomość przed zakupem iPhone rośnie i ludzie sprawdzają czy jest wylogowany z iCloud, albo czy ma aktywowane FindMy, więc wtedy złodziej się pewnie #!$%@? i rzuca telefonem w pole, i odchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda,