Wpis z mikrobloga

Na głównej jest znalezisko o "dziennikarzach", którzy promowali Janoszek. Mam kilka przemyśleć na ten temat:
1. Jak ktoś słusznie zauważył dziennikarzy już prawie nie ma - ludzie, którzy są tam wymieniani to prezenterzy-celebryci. Oni odgrywają tam tylko rolę potrzebną do wyemitowania tego dziadowskiego spektaklu. Podejrzewam, że za bardzo na niczym się nie znają - nie mają swojego pola ekspertyzy, nie robią samodzielnie "reserachu", nie budują listy gości - to robią wydawcy i pozostali media workerzy. Prezenter prezentuje. I ładnie wygląda. Dość żenujące zajęcie jak dla mnie. Podsumowując - dla wydawców taki "samograj" jakim była Janoszek, która co chwilę dawała im pretekst do zaproszenia, była "pewniaczkiem" i ratunkiem. Oni do tego jeszcze mieli przeświadczenie, że dostępują zaszczytu bo ona tak chętnie do nich przychodzi. xD A to ona potrzebowała ich do promocji.
2. Chyba promowali ją tak gorliwie - zwłaszcza w TVP, bo my Polacy mamy w sobie ten głęboko zakorzeniony ból spowodowany nie byciem na topie i ciągłym gonieniem i porównywaniem się do innych, dominujących nacji. Nie śmieję się z tego - to raczej pewna tragedia naszego narodu, powodowana wiecznym zaborem, bezwzględnością dominujących państw, wewnętrznymi kłótniami, głupimi decyzjami, które niestety ale spowodowały, że to my wiecznie gonimy Zachód a nie odwrotnie. POLAK wkręcił śrubę do kosmicznej sondy, POLAK mignął w Hollywoodzkim filmie. POLAK przechodził obok Białego Domu. No i jak się ujawniła jakaś Polka podbijająca Bollywood, to oni zgłupieli, bo w końcu mieli SWOJĄ, POLSKĄ gwiazdę wielkiego formatu. Janoszkowa wykorzystała ten głód, głód wepchnięcia POLSKIEJ stopy w ten wielkie, zaczarowany świat.
3. Mam nadzieję, że nie jest aż tak źle i po cichu liczę, że to jest podobny eksperyment jak z Grażyną Żarko i Janoszkowa ujawni jakieś nagranie sprzed 10 lat, na którym opowiada jaki ma plan trollingu na masową skalę, to by była najlepsza klamra, ale oczywiście wiem jakie to nieprawdopodobne.

#przemyslenia #polska #media #stanowski #janoszek #opinia
  • 5
@skinny_pete: człowieku, ta baba jest odklejona od rzeczywistości. zaczynam Wierzyc ze po prostu ma coś z głową...'hosted by janoszek' no była hostessa...jak dziesiątki innych, ale po raz kolejny robi to co zwykle. ze niby jest gwiazda.. tak samo jak wchodziła/wychodziła z hotelu, czy tez pokazał zdjęcie z nagroda za najlepsza aktorkę bez nazwisk, po czym dziękowała...ona jest #!$%@?