Wpis z mikrobloga

@Mtsen: Problem jest taki, że pierwszy sezon dosłownie pogorszył tę grę. Np. możesz wytłumaczyć czemu wydłużyli teleport z dungeonów o 2 sekundy? Jedyne tłumaczenie jest takie, że chcą wycisnąć każdą mikrosekundę engejdżu graczy. Zamiast robić lepszą grę aby ludzie chcieli więcej grać to poszli w stronę jakichś technik socjologicznych jak najbardziej uzależnić chomika. Blizzarda już nie ma parę lat i #!$%@?ęcie nadchodzi długimi krokami. Jeszcze tylko garstka psychofanów broni honoru tego
@GodEmperorWasRight już się z tego wycofali po ostatnim patchu akurat. Znowu 3 sekundy jak wcześniej.

Oczywiście Blizzarda i tak nie mam zamiaru bronić, bo activision i ten oblech Kotick na sam widok przyprawia o mdłości, ale mimo wszystko i tak nie przekreślam tej gry, bo po prostu pomimo jej wad gra mi się najzwyczajniej dobrze, tak jak wcześniej w D3 (które właściwie to rozczarowało mnie ostro za czasów vanilla, ale po RoS
@Mtsen: Ale widać w jaką stronę idą. "już się z tego wycofali" ale z 10 równie durnych pomysłów nie i to, że odwołali debilną zmianę to nie jest żaden plus tak nawiasem. A ten rakowy ekwipunek który sami zaprojektowali i zrobili aby jak najdłużej tam siedzieć i żeby to działało jak najgorzej? Jak mówię, chcecie to grajcie i wierzcie w blizzarda. Mi na to szkoda czasu od momentu gdy 12 mln
200 zł zmarnowane bo oceniam wartość tego dziadostwa na maks 100 wtedy by mnie tak dupa nie bolała, że kupiłem.


@GodEmperorWasRight: i tu jest też w dużej mierze pies pogrzebany, jakby D4 kosztowało nie wiem, 150 pln to nie zastanawiałbym się nawet 5 minut. Miały gnojki tyle lat żeby grę dopieścić, RoS wyszedł w 2014 więc 9 lat (a na pewno już działali wcześniej) pracy nad samym D4. Ta gra powinna
@MoonlightSh D4 robili od 2017 roku (a przynajmniej wtedy zaczęli projekt Fenris, czyli właśnie pracę nad finałową inkarnacją D4). Między 2014 a 2016 eksperymentowali jedynie wokół porzucenia dotychczasowej koncepcji i przejściu na gatunek przypominający grę soulslike, ale koncept porzucili. Co nie zmienia faktu, że nawet od 2017 mieli szmat czasu by grę dopieścić. Jak i sprawdzoną bazę w postaci D3, z której niestety nawet nie przenieśli sporo typowych qol ficzerów. Nie mniej
@L3gion: nie wiem dlaczego ludzie narzekaja w d4 i co tam chcieliby jeszcze miec, ale mi sie podoba, dla mnie osobiscie d3 sie szybko nudzilo, a w d4 mam co robic po skonczeniu gry i wciaga. W sam raz na pogranie po powrocie z roboty do domu albo w leniwa sobote.

Nie chce mi sie tez ogladac kilkudziesieciu minut pitolenia jakiegos internetowego nerda o tym samym, jak masz jakis tldr to