Wpis z mikrobloga

@Rad-X:

miliony much lubią gówno, nie mogą się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ten argument działa w dwie strony. ma on taka samą wagę/racje bytu jak użyty wobec lubiących diablo.

pomijając już, ze to mija się z sednem - to nie dowodzi, ze jest materiał dobry/zły
  • Odpowiedz
@10129 no nie wiem, chyba ma to coś na celu. Od 3 miesięcy kupa ludzi poświęca połowę swojego życia, aby udowodnić że ludzie się mylą i ta gra jest jednak kiepska XD
Tak nie jest wg mnie i bawię się dobrze w dobrej grze. Nawet tu próbowałeś super #!$%@? przebiegle #!$%@? uprawiać. XD

W #!$%@? czasu. Nie wierzę, że tylko liżą się wzajemnie po #!$%@? i film miałby być skierowany do ludzi, którzy podzielają jego zdanie XD

A jeżeli tak to nie wiem po
  • Odpowiedz
@m4rciniak:
ma coś na celu, ale skąd pomysł, że jest to przekonanie grających, że powinni przestać grać?

Od 3 miesięcy kupa ludzi poświęca połowę swojego życia, że ludzie się mylą i ta gra jest jednak kiepska XD

mowa o konkretnym materiale a nie o randomach z
  • Odpowiedz
@m4rciniak: właśnie skoda strzępić na takie komentarze jak Twój, plucie w monitor przekleństwami i XD, bo "mi się podoba". Jeśli Ty się dobrze bawisz, to przecież nikt Ci nie broni, ale jak widać po oglądalności takich materiałów jest wiele osób, którym nie podoba się obecny stan rzeczy, a w jakiś sposób trzeba wywierać nacisk na twórców. Ludzie poświęcają czas bo im zależy - niektórzy wychowali się na D1+D2 lub po
  • Odpowiedz
@L3gion kupiłem wczoraj na ps store, grałem chyba z 4 godziny i tylko tyle, bo trzeba było iść spać. Gra mi się podoba - idziesz i cisniesz potwory coraz to lepszym orezem i czarami. Niezbyt wyrafinowane, ale potrafi fajnie odmóżdżać po ciężkim dniu. Dla mnie spoko gra.
  • Odpowiedz
  • 2
@m4rciniak nie rozumiem niektórych ludzi. Jak mi się coś nie podoba, czy mi się nudzi to po prostu przestaję w to grać albo robię sobie przerwę i wracam po czasie gdy gra dostaje odpowiednie aktualizacje i kontent. Ale niektórzy to muszą być internetowymi wojownikami i #!$%@?ć na coś nieustannie i zniechęcać do gry. Ludzie za bardzo ideologicznie podchodzą do gier. To chore.
  • Odpowiedz
@Mtsen no i właśnie dlatego napisałem, że mi szkoda strzępić, bo już miałem parę razy tę dyskusję, w tym gdzieś na wykopie. I naprawdę szkoda.
Jakaś krucjatę prowadzą, poświęcili więcej czasu na to niż ja na zruchanie tej gry i wszystkich osiągnięć, tak bardzo piecze.
Nie wchodzę już nawet w takie wątki się z nich śmiać od dzisiaj.
m4rciniak - @Mtsen no i właśnie dlatego napisałem, że mi szkoda strzępić, bo już miał...

źródło: temp_file3832533040940244185

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak mi się coś nie podoba, czy mi się nudzi to po prostu przestaję w to grać albo robię sobie przerwę i wracam po czasie gdy gra dostaje odpowiednie aktualizacje i kontent.


@Mtsen: dobre podejście, tylko takie filmy są m.in. dla takich osób jak ja - nie mam Diablo 4 ale jako fan planuję kupić żeby chociaż fabułę przejść (na razie wg mnie cena w stosunku do tego co gra
  • Odpowiedz
  • 3
@MoonlightSh konstruktywna krytyka zawsze jest dobra i może zdziałać wiele na korzyść rozwoju samej gry, ale hate circlejerk i ten cały bandwagon, który nic nie wnosi jest po prostu toksyczny. Niektórzy nawet przesadzają z hejtem do tego stopnia, że nawet są zdolni do wysyłania gróźb śmierci devom, jak w przypadku Bungie i Destiny 2.

Co do przyszłości samej gry, to Diablo 3 przeżywało po premierze podobne bolączki co teraz D4, ale
  • Odpowiedz