Wpis z mikrobloga

611 659 + 50 + 9 + 43 + 21 + 54 = 611 836

Bolidowe trasy z tego tygodnia.

50 km - Trasa na zbiorniki Pogoria IV i III przez Katowice - Siemianowice - Wojkowice - Strzyżowice - Psary - Sarnów - Przeczów - Dąbrowę Górniczą - Będzin - Sosnowiec - Katowice

Klasyczna trasa nad zbiorniki, nic dodać nic ująć. Ruch obok nich duży ale na trasie przyjemnie

9 km - Pracodom

43 km - Trasa przez Siemianowice, Park Śląski i Katowice. Takie lokalne kręcenie

21 km - Znów Katowickie kręcenie z Nikiszowcem na czele.

54 km - Górska Trasa: Zwardoń - Cieszyn przez Skalite - Trójstyk granic PL / Cz / SK - Herczawa - Bukovec - Pisek - Jabłonków - Tryniec - Czeski Cieszyn - Cieszyn

Trasa która trochę chodziła mi po głowie a dziś mimo upału ją zrealizowałem. Powiem tak było trochę górskich widoczków, trochę prowadzenia roweru pod górę. Trójstyk fajnie wygląda i jest idealnym miejscem do odpoczynku a nawet coś tam można zjeść

Najbardziej dały mi w kość okolice Herczawy bo tam to byłem zmuszony prowadzić Bolida przez profil. Potem już było fajnie z górki i płasko przez wioski w okolicy Bukovca.

Z takich rzeczy po drodze wrażenie ogromu zrobiła na mnie Huta w Trzyńcu ale i też pasy rowerowe tam wzdłuż drogi.

Potem do już płasko i lajtowo.

Jedyne co mogę stwierdzić że w Czechach łatwiej na wioskach czy w miasteczkach napić się piwa niż spotkać czynny lokalny sklep( ͡º ͜ʖ͡º)

Na zdjęciu gdzieś w okolicach Herczawy. Więcej fotek w komentarzach

#rowerowyrownik #rower #czechy #slowacja

Skrypt | Statystyki
sylwke3100 - 611 659 + 50 + 9 + 43 + 21 + 54 = 611 836

Bolidowe trasy z tego tygodni...

źródło: PXL_20230820_095904919

Pobierz
  • 7