Wpis z mikrobloga

Największa beka z kobiet, które po przejściach, z bąbelkami itd. zwiększają wymagania, bo wyciągnęły wnioski i teraz wiedzą czego od mężczyzny oczekiwać. Przecież te kobiety interesować się powinny kurierami, pracownikami magazynów, bezrobotnymi, oczywiście nie koniecznie 180+ cm wzrostu, tylko niscy, bez silnych rys twarzy. A jak im tacy mężczyźni nie odpowiadają (ich liga) to zwyczajnie powinny zaakceptować, że dla nich jest samotność, a nie "szukam mężczyzny, ale nie znajduję odpowiednich". No i nie znajdziesz stara kwoko, bo ambitny, przystojny mężczyzna znajdzie sobie inteligentniejszą, młodszą i ładniejszą niż "mamę po przejściach wiedzącą czego chce od życia i od mężczyzn".

#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 8
@rysiekryszard: No ja chciałem raz sobie w kolejce do lekarza porozmawiać z taką starą i grubą to po 2min rozmowy zapytała o zarobki, tak jakoś odpowiedziałem bez zastanowienia a tu nagle baba focha strzela! No ja #!$%@?! Ważyła dwa razy więcej odemnie, gęba jak moszna słonia, księżniczka z koziej wólki się znalazła. Nie zamierzałem taki coś podrywać, ale i tak zabolało. Ała! :(
@rysiekryszard ale dlaczego kurier czy magazynier poniżej 180 ma być ich ligą, co z nimi nie tak, że mają być z, według Ciebie, babą - "odpadem"? Bycie samotną matką czy wykonywana praca nie jest kryterium doboru partnera xD
@rysiekryszard: najgorsze jest to, że serio są frajerzy, którzy mimo tego, że nie są przegrywami, zarabiają itp. i tak potrafią interesować się takimi znoszonymi babami. Ziomek miał taką bizneswoman co tylko paznokcie potrafiła malować (oczywiście na czarno) to po paru latach zostawiła go, bo był zwykłym urzędasem - dla niej za mało zarabiał. A chłop na prawdę zżył się z tym jej synkiem, no ale co to madkę obchodzi.
@4mmc-enjoyer: dlatego nie ma sensu wchodzić w związek z samotną matka, jak się coś odeebie - to dziecko jest jej a to że włożyłeś kasę i czas to twój problem frajerze xD

@rysiekryszard: problem z kobietami po przejsciach nawet nie jest taki że one źle wyglądają (bo niektóre wyglądają całkiem spoko) - tylko taki że one mają jakieś swoje urazy, swój czas i młodość poświęciała dla czada albo bedboja, została