Wpis z mikrobloga

Kolejne osoby chwalą się na wykopie robieniem długich tras podczas upału.

I wiecie co. Jest to strasznie głupie i nieodpowiedzialne. To nie są zawody gdzie macie przygotowaną trasę i pierwszą pomoc na wyciągnięcie ręki. Jeździcie po ogólnodostępnych drogach publicznych. Znaczy czekaj, większość z was #!$%@? po tych drogach. Ewentualnie po autostradach czy ekspresówkach na których często też zachowujecie się tak jakby zostały one stworzone tylko dla was.

Wystarczy że zasłabniesz na moment o udar w takim słońcu nie trudno, klimatyzacji nie ma 90% samochodów, a Janusze i tak jej nie włączą bo zwiększy spalanie. #!$%@? się pod ciężarówkę i #!$%@? weekend strażakom którzy będą musieli cię zdrapywać z asfaltu.

Sam lubię jeździć autem, no ale kurde na to musi być pogoda.

#polskiedrogi #motoryzacja #samochody #prawojazdy #pedalarze #pdk
  • 23
  • Odpowiedz
@guru8: Też nie ogarniam tych zawodów, droga ekspresowa pełna ludzi w autach, rodzin z dziećmi a książę w swojej beemce bije kolejną czasówkę.
  • Odpowiedz
@guru8 mordo, u mnie klima chodzi częściej niż radio, a na tych królów prostej mam wywalone, mnie stać na auto z tempomatem, wrzucam 120-130 i elo. Czy gdzieś się spieszę? Nie. Na urlopie to ja decyduję co robię z czasem. Jeżeli czuję się zmęczony to zrobię kimę godzinę jazdy od domu. Jeżeli jestem głodny to zjeżdżam zjeść. Nigdy nigdzie się nie spieszę, bo mam w dupie czy będę pół h wcześniej na
  • Odpowiedz
@guru8: a co za problem robić trasę samochodem? od kiedy 90% samochodów nie ma klimy? :P ja właśnie sobie zrobiłem małą trasę do Żabki, żeby się schłodzić w samochodzie.
  • Odpowiedz
@guru8: czuję się wywołany do tablicy xD dzisiaj zrobiłem 70km bez włączonej klimy, samopoczucie nawet lepsze niż wcześniej. Masz o to większy ból dupy niż moja matka xD

klimatyzacji nie ma 90% samochodów


@guru8: tak tak dopowiadaj sobie dalej
  • Odpowiedz
@guru8: Chyba 90% wlasnie ma klime. Chwalenie sie takimi przejazdami nie jest problemem samo w sobie. Dopiero próbowanie osiągnięcia długiego czasu jest niebezpieczne
  • Odpowiedz
@guru8: w sumie w Polsce jak ja jechałem lewym pasem 140 na godzinę w tym tyg to co chwile pojawiał się jakiś szeryf co podjeżdżał na 2 metry z tyłu i mrugał światłami XD

no idioci chyba nie wiedzą że lekkie muśnięcie po hamulcu i typ się wpierdziela mi w dupe powodując na 90% wywrotke

w Niemczech to jednak inaczej mi się jeździło, chyba tylko 2x na 2k km mi ktoś
  • Odpowiedz
  • 4
@guru8 Klimę to ma chyba z 80% aut. Jeszcze nie słyszałem o tym żeby ktoś miał klimę i przy ponad 30 stopniach nie włączył bo spalanie. Ten komentarz to chyba odnosi się do realiów nie wiem... lat 90tych?
  • Odpowiedz
Kolejne osoby chwalą się na wykopie robieniem długich tras podczas upału.


@guru8: bo są biedni i ich nie stać na normalne wakacje.
  • Odpowiedz
@guru8 problem jest gdzieś indziej, niezależnie czy lato czy zima. Ludzie chwalą się że w trasie nawet nie piją wody żeby się nie zatrzymywać. A później taki dumny, odwodniony zmęczony ojciec zasypia i #!$%@? swoją rodzinę pod tira.
  • Odpowiedz
@guru8 jeszcze jak się jeden z drugim księciunio rozwali o ciężarówkę to pół biedy. To jest odpowiedzialność za swoje działania. Często na takie trasy jeszcze z dziećmi jadą. To już trzeba być pozbawionym wyobraźni.

Jeszcze uderz w stół, a się odezwie jeden z drugim posiadacz seata Leon 1.0 (3 cylindry mordo, 120 kucy) w leasingu co ma klimę, ale tylko dlatego bez niej nie chcieli umowy podpisać w salonie. xd
  • Odpowiedz
  • 0
@manjan: Niektórzy woleli by skorzystać z orzeźwiającego prysznica, ale zawsze lepszym pomysłem jest korkowanie miasta
@Pandillero @Heyolok @eugeniusz_geniusz @dawid-poselski No dobra, 90% nie włączy klimy bo, a) klima to zło, b) klima zawieje c) klima jest, ale niesprawna XD d) klima wali grzybem XD e) ale po co klima, wystarczy, że okna otworzę f) a jednak nie otworzę, bo mnie zawieje XD
@PiersiowkaPelnaZiol Bo w p0lsce jak #!$%@? to jesteś kimś!
  • Odpowiedz
@guru8: gurwa ja nie czaję, serio ktoś jeździ na trasy i nie wyłącza klimy? po jaki #!$%@?? xD Co do fanatyków jazdy szybko ale bezpiecznie to tego umysłowego tałatajstwa nienawidzę. Moją miejscowość przecina trasa wojewódzka nad morze. #!$%@? 150, wyprzedzanie na czwartego pod górkę żeby przed samym zabudowanym wyhamować do 50 to standard.
  • Odpowiedz
  • 0
@guru8 ja myślę że 160-164 miliardy aut nie mają klimatyzacji. W samym tylko 2022r na udar zmarło 49 miliardów osób mieszkających w zachodniopomorskiem. Nie słuchaj tych idiotów, to są twarde dane.
  • Odpowiedz