Wpis z mikrobloga

@Jaromiszcz: Przecież teraz nawet samotne madki nie chcą beciaka, tylko chcą alfę przez co zostają podwójną samotną madką. Związek otwarty to też xd- beciak niech zapewnia zasoby, mieszkanie i służy jako tampon emocjonalny, aż znajdzie chada czy lepszą gałąź- majętniejszego beciaka.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Akurat chadem oficjalna partnerka nie lubi się dzielić z innymi kobietami, a chce go tylko dla siebie. Stąd tak dużo odrzuconych kobiet później wstawia na media społecznościowe coś o #!$%@?, itp.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 36
@rivers666 okej niech się zastanawia ale teksty "ominęło mnie dużo szans w zyciu" "nie wyszalalam się" jak brzmią XD ? jakich szans ? szans na co na większą pale ? xD a już #!$%@? o tym że nie nabrała żadnego doświadczenia wcześniej. no i co z tego ? nabrała teraz a jak czegoś brakuje albo chcesz czegoś nowego to mówisz i robisz to z partnerem chyba nie?
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: czemu doświadczenie doznania różnych pał jest teraz takie ważne. Nieważne jest czy próbowałaś różnych doświadczeń zawodowych czy przeczytałaś dużo książek, które mogą otworzyć horyzonty i zmienić życie. Albo chociaż nie zastanawia się czy inny mężczyzna by jej nie inspirował do bycia lepsza osoba. Nie. Ważne jest zaznanie pał, bo może jakiś inny #!$%@? ma trochę inny kształt i rucha pod innym kątem i będzie trochę przyjemniej.
  • Odpowiedz
@RudyZibi: Który się sprawdza w statystykach potem, i sukcesu w chowaniu dzieci, i przenosi się na wyniki całych społeczeństw. Sprawdzony model. Jako liberał tylko jestem za tym by ludzie sami ten model wybierali, bo rozumieją jego zalety, a nie by byli w niego wpychani przez katotaliban.
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: rozwiązanie jest całkiem proste, 2x trójkąt albo raz swing. Ale jej pewnie nie chodzi o to by razem z partnerem doświadczać nowych doznań tylko o to by sobie poflirtować z innymi facetami i być uwodzoną.
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: a tam. Fakt jest taki, ze jest w tym troche prawdy. Ja tam sie ciesze, ze mialem inne dupy przed moja obecna. W przeciwnym wypadku zawsze zastanawialbym sie jak to jest z inna.
  • Odpowiedz
@Jaromiszcz: możecie pisać, że fake screen, ale mój kolega z poprzedniej pracy miał dokładnie taka samą sytuację.
Spotykał się z dziewczyną parę lat, był jej pierwszym partnerem seksualnym. Po paru latach jej się znudziło zaproponowała mu otwarty związek, on się nie zgodził, potem zarządzała przerwy podczas, której go zdradziła xd
Oczywiście po zdradzie chciała powrotu, on się zgodził, ale psycha chłopu siadła. Dostał napadów paniki, zaczął chodzić do psychologa, bał
  • Odpowiedz