Wpis z mikrobloga

@Wiskoler_double: No to skandal absolutny jak dla mnie. Nawet na głupiego FunBoxa możesz sam bez problemu wejść z loginu i hasła na naklejce, a że mnie założyli ONT to postawiłem sobie MikroTika.

Jak dla mnie powinno się przepchnąć jakiś przepis który nakazuje każdemu dostawcy Internetu możliwość udzielenia klientowi możliwości zarówno konfiguracji sprzętu od operatora jak i założenia własnego sprzętu. Bez użerania się z infolinią.
@supra107: a to się nie spodziewałem że ktoś ogarniający vlany i Mt będzie pytał o szajs od operatora.
To są tak okroje gówna że głowa mała, dobry sprzęt do kablówki skończył się razem ze sprzedażą działu konsumenckiego cipsko thonsonowi. Reszta opow chyba nigdy nic dobrego nie dawała
@wypokowy_expert: W sensie ja to ogarnąłem na podstawie tego co inni ogarnęli na Trzepaku, a sprzęt od operatora dostałem bo dostałem. Akurat własnego ONT nie mogę sobie załatwić, ale to od operatora też się nadaje. Przynajmniej mnie dali tak normalnie a nie jak innym gdzie o ONT trzeba walczyć.

Ważne że mogę wpiąć własny sprzęt i go skonfigurować. Podział sieci, zdalne połączenie VPN, aktualizacja DDNS prosto z routera, no po prostu
@krzywy_kanister: A ty jedyne co potrafisz to być pasywno agresywnym dupkiem który jedyne co potrafi mi powiedzieć to "przestań pisać te brednie". Jeżeli faktycznie wiesz więcej niż ja to byś mi ładnie powiedział dlaczego jestem w błędzie zamiast ciągle się na mnie rzucać, no ale widać że o to ci chodzi. Wracaj na Elektrodę z takim grzybiarskim podejściem.