Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto bardzo mnie bawi najazd na nią. Prawilinaki sie zesrały bo trafili na trudego przeciwnika, który realnie coś robi i ma realnie cos do powiedzenia.
Ona jest znana w środowisku od lat, owszem stoi teraz za nią dobry PR ale o to chodzi w polityce.

Dobrze Paciorek mówił w wywiadzie z nią zeby sie na razie do polityki nie pchała bo wydarzy się dokładnie to co się teraz dzieje.

I co z
bardzo mnie bawi najazd na nią. Prawilinaki sie zesrały bo trafili na trudego przeciwnika, który realnie coś robi i ma realnie cos do powiedzenia.

Ona jest znana w środowisku od lat, owszem stoi teraz za nią dobry PR ale o to chodzi w polityce.


Dobrze Paciorek mówił w wywiadzie z nią zeby sie na razie do polityki nie pchała bo wydarzy się dokładnie to co się teraz dzieje.


I co z tego,
@djtartini1 słuchałem z nia podcastów juz z 5 lat temu i różnych opowieści z jej akcji, niespecjalnie wtedy czulem zeby nie miala pojecia o czym mowi. Rozumiem, że ujmujesz jej historiom, bo masz jakies sensowne wytłumaczenie, a nie tylko negowanie dla negowania, prawda…?

Rozumiem, że ujmujesz jej historiom, bo masz jakies sensowne wytłumaczenie, a nie tylko negowanie dla negowania, prawda…?


@jadepobiegac: ujmuję tej historii z łodzią, bo jest fizycznie niemożliwa. No i jej pozycja w jednej z misji też jest podważana, po prostu trochę podkoloryzowała- jak wiele osób tam. Poza tym myślę, że oprócz delikatnego podkoloryzowania jej kariera to nic szczególnego i mówi prawdę, bo ten życiorys to zasadniczo kwestia pieniędzy i czy się