Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zrobiłem eksperyment i wyciągnąłem wnioski.

Pojawiłem się ostatnio na portalach randkowych jako julczysko 9/10 i się #!$%@? załamałem. Nie załamałem się ilością zainteresowania profilem młodej, ładnej 18-latki, ale załamałem się jakością tego zainteresowania. Większość facetów na tych portalach to jest #!$%@? porażka.

- okropne i niewyraźne zdjęcia
- zdjęcia "formy" w lustrze
- okropna nadwaga i otyłość
-absolutne zero gustu co do ubioru
- fryzura tak tragiczna, że lepszy już by był łysy łeb
- p0laki nie potrafią się uśmiechnąć na zdjęciu albo chociaż zrobić neutralną minę, wyglądają jakby mieli ci zaraz #!$%@?ć
- zdjęcia wyłącznie z brudnego paskudnego mieszkania albo samochodu, zero różnorodności
- zero zainteresowań
-potężne zainteresowanie od facetów 30+ i uwaga - bardzo duże zainteresowanie u facetów 40-45. Dziewczyna 18 lat - przypominam. Każdy wyciągnie wnioski sam...
- cringe'owe zboczone wiadomości i propozycje
- bycie spermiarzem, obsypywanie jakiejś nieznajomej laski od początku komplementami do tego stopnia, że ona może się poczuć niekomfortowo w tej żenującej rozmowie

Moje wnioski z tego eksperymentu:
- Co z tego, że te laski mają tyle like'ów skoro większość chłopów jest nienormalna i nie nadaje się do niczego?
- Chłopy nie szukają kobiety do związku tylko do ruchania (najlepiej małolaty), a nie mają do tego nawet odpowiedniej aparycji, stylu, gadki, podejścia, nie potrafią wzbudzić zainteresowania, więc zostają ostatecznie z niczym.
- Żeby wybić się z tłumu tych nieudaczników i umożliwić sobie poznanie kogoś na tych portalach potrzeba naprawdę niewiele wysiłku

#tinder #badoo #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
@mirko_anonim:

okropne i niewyraźne zdjęcia

- okropna nadwaga i otyłość
-absolutne zero gustu co do ubioru
- fryzura tak tragiczna, że lepszy już by był łysy łeb
- p0laki nie potrafią się uśmiechnąć na zdjęciu albo chociaż zrobić neutralną minę, wyglądają jakby mieli ci zaraz #!$%@?ć
- zdjęcia wyłącznie z brudnego paskudnego mieszkania albo samochodu, zero różnorodności

o to coś o mnie a dopiero 26 lvl ( ͡° ʖ̯
Moje wnioski z tego eksperymentu:

- Co z tego, że te laski mają tyle like'ów skoro większość chłopów jest nienormalna i nie nadaje się do niczego?


@mirko_anonim: no właśnie o to chodzi. Dostają mega atencje która do niczego nie prowadzi, większość to spermiarze z IQ 20, ale!!! I tu najważniejsze: w głowie kobiety daje to odczucie takiej zajebistości, że nie ma żadnego znaczenia że ci faceci są nic nie warci na
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): A ty myślisz że tam laski szukają związku? Gościu mam na snapie pododawanych z 23 dziewczyny 17-24 i żadna nie myśli nawet o relacji, tylko o ruchaniu. Mają takie ssanie na rynku ze nie chcą się wiazać z jednym. Beka z ciebie że myslisz o nich jak o cnotkach

@mirko_anonim poszukaj sobie fragmentów podcastu gdzie była tam dziewczyna-wieloryb i ma pytanie czemu uważają się 10/10 mówią że 10 randomowych chłopów chciało by je wyruchać a jak dobrze widać to tak nie działa bo spermiarze wyruchał i by wszystko co ma cycki i cipe
I tu najważniejsze: w głowie kobiety daje to odczucie takiej zajebistości, że nie ma żadnego znaczenia że ci faceci są nic nie warci na rynku, ważne że jest atencja i ego wywala w kosmos.


@Aldehyd_Glutarowy: To może Ty tak masz, żadnej choć trochę inteligentnej kobiecie coś takiego nie podnosi samooceny, a wręcz się brzydzą takim zachowaniem.
@mirko_anonim: nie rozumiem po co ograniczacie się tylko do tindera jak kobiety można poznać w inny sposób. Ja swoją poznałem w windzie, jak wysiadaliśmy poprosiłem o numer i jesteśmy razem 7 rok, mamy synka 4 lata i jest zajebiście. Nigdy nie korzystałem z #!$%@? aplikacji
@mirko_anonim:

Żeby wybić się z tłumu tych nieudaczników i umożliwić sobie poznanie kogoś na tych portalach potrzeba naprawdę niewiele wysiłku


Tu jest jeszcze jedna rzecz - algorytm może złośliwie chować/zrzucać na dół użytkowników, którzy nie są nieudacznikami (ale też nie turbo chadami), to samo tyczy się lasek. Gdyby nie chował, "normalni" użytkownicy mogliby się bardzo szybko wiązać w pary i usunąć Tindera, a przecież chodzi o to by tam siedzieć wieki
@mirko_anonim: Ostatnio koleżanka pokazywała mi swój profil randkowy(nie Tinder) i po prostu doznałem szoku. Obiektywnie nie jest brzydka, ale 5/10 to jest max. Po prostu się przeraziłem, typy od razu proponowali wyjazdy do Egiptu czy Karaiby, pisali z błędami jak największe cymbały, proponowali od razu ruchanie ale nie że sponsoring, tylko od razu umawianie się na sex xD wszyscy bez wyjątku z ryja 2/10, zaniedbani i po prostu brzydcy. To nie
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @woskrosenie: Tak. Dość szybko wpadło 100+ par. Ale przede wszystkim poznałem tam moją obecną bardzo fajną dziewczynę przed wakacjami, a wykopki straszyły, że nie da się.

@MajsterOfWihajster: Sam się zaskoczyłem jak bardzo łatwe. Wykopki straszyły jaka to tragiczna sytuacja, a do mnie 15-20% dziewczyn sama pisała pierwsza. Były zainteresowane, ale na przykład dzieliła nas spora odległość i żałowały, że nie możemy się spotkać. Jestem zwykłym