Wpis z mikrobloga

Moi mili, doszły mnie niepokojące wieści. W wyniku cyklicznych problemów z serwerami, po dłuższej rozmowie Elon jednak musiał zdecydować się na ten krok. Polski Twitter, wg. naszej rozmowy off the record, szczególnie aktywna była tu Wielkopolska, generował taką ilość zapytań w ramach funkcjonalności banowania, że postanowiono wycofać ją z serwisu. Co teraz?!? Czy dojdzie do stopienia rdzenia czy odpływu użytkowników?! Ta niepewność mnie wykończy. ¯_(ツ)_/¯

Źródło: https://variety.com/2023/digital/news/elon-musk-x-twitter-block-feature-delete-1235699759/

#napierala #bestiazewschodu #banemall #notosobiepowiedziales #hideuserfromchannel
Goatlord - Moi mili, doszły mnie niepokojące wieści. W wyniku cyklicznych problemów z...

źródło: temp_file1135400585614325795

Pobierz
  • 10
@Goatlord: no właśnie chyba nie będzie można. ja to rozumiem tak, że jedyna zmiana jaką wprowadzą to, że "blokowane" osoby będą mogły oglądać content blokującego ale nie będą mogły z nim się kontaktować w żaden sposób

jeżeli się mylę to napisz jak to ma działać
@zapomnialemhaslo: W artykule wyżej przecież jest napisane:

Among those weighing in on Musk’s pronouncement was Jack Dorsey, former CEO of Twitter, who approved of the decision: “????. mute only,” Dorsey posted in reply to Musk.

Instead of using the “block,” Musk suggested that X users can use the mute feature instead. Currently, however, the social network’s mute button simply removes an account’s posts from your timeline without unfollowing or blocking that
Goatlord - @zapomnialemhaslo: W artykule wyżej przecież jest napisane:
Among those we...

źródło: Inferno4

Pobierz
@zapomnialemhaslo: Opiszę ci to na przykładzie. Piotr będzie twierdził, że brakowało mu 1 głosu do remisu w głosowaniu nad habilitacją i wtedy mogło być różnie. A ja wkleje ustęp z ustawy, gdzie jak byk jest że MUSI MIEC WIĘKSZOŚĆ z tezą, że to dalej NIC nie zmienia.

Pietras mnie zmutuje.

Potem będzie twierdził, że miał jeden meltdown a ja wrzucę reupload jego inby z dr Kozubelem. On tego nie będzie widział,