Wpis z mikrobloga

Jest sens zagrać w Yakuza Gaiden podczas gdy nie ograłem innych części Yakuzy bo trochę nie mam czasu i jaj żeby zabrać się za stare części które są pełne archaizmów a Lost Judgment mi urwało dupę 10/10 i po zwiastunach widzę że Gaiden jest też już takie "nowe" przystępne. Wiem na pewno dużo stracę omijając części główne a jeszcze jakieś argumenty przeciwko czy można grać?

#yakuza #judgment #lostjudgment #gry
  • 6
  • Odpowiedz
@Aeterna: zostaw to w spokoju i nie graj w gaiden bez żadnej znajomości serii albo poświęć trochę czasu i ogarnij sobie jakieś porządne podsumowanie każdej z poprzednich części. W lost judgement nie grałem jeszcze ale słyszałem że są tam spoilery z ostatnich części yakuzy także gratuluje wyboru kolejności grania ()
  • Odpowiedz
@Aeterna: Like A Dragon: Gaiden jest uzupełnieniem fabuły pomiędzy Yakuza 6 a Yakuza: Like a Dragon, a fabularna kolejność to 0 > Kiwami 1 > Kiwami 2 > 3 > 4 > 5 > 6 > Yakuza: Like A Dragon.

Także jak @Amenotejiikara powiedział, albo chronologiczna gra albo podsumowanie fabuły, choć sam jestem zwolennikiem przebrnięcia przez całość gier fabularnie bez wczesnej wiedzy o niej, bo potrafi wywrzeć mocne wrażenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107: kolejność znam i wszystko mam z PS Plus Catalog . Z resztą to teraz za grosze chodzi w promocji. Brak tylko czasu na przejście całej serii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki
  • Odpowiedz