Wpis z mikrobloga

sprzedaje auto na otomoto i gość do mnie napisał, że to ma być prezent na urodziny ojca, przelewem zapłaci ze względu na jego obecną lokalizację i że po odbiór przyjedzie jego spedytor, wisi i powiewa mi to kto dostanie ten samochód, ale zastanawiam się czy to nie scam bo się nie znam sprzedawaniu w necie xd
#samochody #otomoto #pytanie #scam #sprzedam #niebieskiepaski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Guide uważaj na jakieś chargeback żeby nie było że ktoś ci wyśle kasę potem w banku coś tam zgłasza i kasę cofną. Ja bym bez obecności kupującego nie sprzedał samochodu. Ewentualny tytuł przelewu jest ważny, ma być wyraźnie zapłata za samochód marki np Opel Astra, VIN: XXXXXXXXXXXX
  • Odpowiedz
@Guide: pytaj też na forum samochodowym. Trochę ciężko uwierzyć, że przez to, że jest to samochód na prezent odbierać go musi ktoś inny, nie nabywca. Za sprawa aby tak wierzyć obcemu. A umowa jak i kiedy miałaby być podpisana?
  • Odpowiedz
@Guide: a jak uzyje auta do przestepstwa? Albo rozbierze na czesci i sprzeda w czesciach? Skad masz pewnosc, bez sprawdzenia dowodu, ze dane na umowie sa legitne a nie np. Zakup na slupa?
  • Odpowiedz
I jak się potoczyła sytuacja ze sprzedażą? Bo właśnie jestem chyba łowiony na tę samą wędkę :D Prezent dla ojca na urodziny, pojawi się spedytor itd.
  • Odpowiedz