Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #blackpill #bluepill #polak #polakicebulaki #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Wraz z @Mamaboss doszłyśmy do wniosku, że poziom braku logiki u niebieskich pasków przechodzi ludzkie pojęcie, więc postanowiłyśmy stworzyć tabelkę ukazującą hipokryzję typowego Jana. Oczywiście to tylko kilka przykładów, które można wypisać - znalazłoby się tego znacznie więcej ale myślę, że najważniejsze sprawy zawarłyśmy w poniższym obrazku :))) Miłej lekturki :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #blackpill #bluepill #polak #polakicebulaki #re...

źródło: HIPOKRYZJA

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Wykorzystałyście aż dwa kobiece mózgi żeby skonstruować tą tabelkę, a i tak jest w niej sporo przypadków, gdy prawa kolumna wcale nie jest logicznie sprzeczna z lewą. Poproście przełożonego żeby następnym razem wam przydzielił jeszcze kilka kobiet do tak wymagającego zadania.
  • Odpowiedz
Wgl to czemu zawsze rózowe są tak oceniane? Nie widziałam by niebiescy byli oceniani na taką skale.

Chyba czas zrobić kontre i pisać, że niebiescy nie szanują sie i wkladają siurki w co popadnie. Są szanujący sie niebiescy i nieszanujący. XD Niebiescy co próbowali zaliczyć duzo Julek i teraz żadna kobieta nie chce z nimi związku bo są niestabilni.

Ogólnie nie jestem za ocenianiem bo to toksyczne. Ale skoro rózowe są napiętnowane
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Tyyy. Podoba mi sie ta debata.
Może jakieś porozumienie pomiędzy "stereotypową" p0lką, a stereotypowym polakiem, da się wypracować.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
A na tym, w tym wyciąganiu na wierzch hipokryzji, zależy mi najbardziej.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:
zamiast oddawać cios popatrzyłem na siebie:

- oceniam kobiety. Pod wieloma względami. Nadwaga dyskwalifikuje, bo wskazuje na niezdrowy tryb życia... poza tym uważam ją za nieatrakcyjną bez względu na płeć. Nie gardzę ludźmi, mogę ich ew. ignorować. Mój wygląd? Lvl49, 183, 85kg, płaski brzuch, łeb ostrzyżony na zero. Mam wywalone jak ludzie to oceniają.

- jestem tradycjonalistą jeśli chodzi o kwestie wartości w relacji. Lojalność, szczerość, wdzięczność, gotowość do bycia
  • Odpowiedz