Wpis z mikrobloga

Znany dziennikarz, Marcin Meller, zostaje de facto wyrzucony z grona prowadzących panele dyskusyjne na imprezie Rafała Trzaskowskiego i PO o nazwie "Campus Polska" za to, że zaprosił do dyskusji w panelu niewłaściwego gościa.

Kolejny po reakcji na referendum wielki triumf - jak sami siebie nazywają - "opozycji demokratycznej", w walce o swoje ideały.

#polska #4konserwy #heheszki #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpo #polityka
Kapitalista777 - Znany dziennikarz, Marcin Meller, zostaje de facto wyrzucony z grona...

źródło: 20230818_071204

Pobierz
  • 69
słuszna decyzja, bo w 2023 roku nie ma miejsca na symetryzm.


@Lemmonix: ale trudno nazwać Sroczyńskiego pisowcem czy symetrystą, to lewicowy dziennikarz. To, że czasem wytknie PO błędy to nie znaczy, że stare dziadki muszą go linczować i wymuszać ostracyzm. Nawet nie widziałem nic kontrowersyjnego w jego działaniach, a nawiedzeni ludzie robią z niego agenta Pisu.
@djtartini1: a wyobrażasz sobie jakiś event konfederacji albo pissu w trakcie kampanii wyborczej, gdy ktoś wchodzi na scenę i zaczyna krytykować jakieś działania partii? Jak idziesz na rozmowę kwalifikacyjną to zaczynasz nawijać o swoich słabych stronach?
@kulass: Na sekciarstwo jest miejsce w pisie i szurfederacji. Obóz demokratyczny musi spiąć porty, posprzątać burdel w państwie i następnie wrócić do normalności. Dla ludzi relatywizujących zło nie ma miejsca.
Albo jest się za obozem demokratycznym albo za katolskim zamordyzmem w stylu wschodnim


O_O przerażające, że takie skrajne myślenie (albo A albo B) jest uznawane za spoko, a osoby które widzą spektrum pomiędzy tymi punktami chce się usuwać z opinii publicznej.

To jest pogłębianie polaryzacji i niezgody w społeczeństwie jeszcze bardziej. I przez to symetrystów będzie jeszcze więcej. To jest chodzenie na łatwiznę bo zamiast iść w stronę dialogu i dyskusji to
@Godir17: @NewBlueSky Nie proponuję żadnego zamordyzmu tylko rollback stanu prawnego do 2015 roku, czyli momentu zanim piss rozwalił trójpodział władzy. No i oczywiście sprawiedliwe osądzenie złodziejów. Wiem, że to trudne do zrozumienia dla prawaków, no ale cóż.
No i oczywiście sprawiedliwe osądzenie złodziejów.


@Lemmonix: wszystkich? czy tylko tych z PiS?

Btw. Czy już jestem "symetrystą", bo chce logiki, a nie zamordyzmu? Bo zostałem prawakiem za używanie logiki xD to potrafię uwierzyć już we wszystko

Jeśli mówimy o demokracji to PO miało swoje rządy i przegrało w demokratycznych wyborach z PiS, to jest demokracja. Możesz ją kochać, możesz ją nienawidzić, ale to taki ustrój polityczny, gdzie większość (nieważne jaka