Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznałem dziewczynę, 23 lata, naprawdę super się z nią dogaduje.
Była w trzech dłuższych związkach tak samo jak ja, ale po czasie wyszło, że ma na koncie dwie przygody na jedną noc.
Mówi, że była po związkach i potrzebowała tego, ale to nie dla niej.
Też mam takie coś na koncie (też dwa razy, ja lvl 25), ale trochę mnie to kuje. Jestem hipokrytą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dla was taka kobieta byłaby skreślona, czy te dwa razy by po was spłynęły?

#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
Anonim (nie OP): 23 lata i 3 "dłuższe" związki to imo red flag, u jednego i u drugiego. W tym wieku to jeden, max dwa i dłuższe to tak 3-4 lata a nie kilka miesięcy. Tak częste zmiany partnerów nie wróżą dobrze na przyszłość, oznacza to że nie potraficie pracować nad związkiem gdy coś jest nie tak tylko od razu wymiana na inny model. Ale może po prostu tak wyglądają dziś
Też mam takie coś na koncie (też dwa razy, ja lvl 25), ale trochę mnie to kuje. Jestem hipokrytą? ( ͡


@mirko_anonim: tak jesteś hipokrytą, jej nie kłuje to ciebie też nie powinno a jeśli ją kłuje to niech ci pokaże jakie to miłe uczucie gdy ktoś się przypiertala do twojej przeszłości której nie zmienisz i którą sam świadomie wybrałeś
A dla was taka kobieta byłaby skreślona, czy te dwa razy by po was spłynęły


@mirko_anonim: zapewne kłamie i takich ONSów miała znaczenie więcej

Ale prawda jest taka, że teraz większość kobiet taka jest. W sumie masz wybór, albo rozkminiac że jakaś baba robi to co ty, albo szukać całe życie mistycznego jednorożca, który ostatecznie i tak okaże się lamą z rogiem, czy coś takiego.
Jestem hipokrytą?


@mirko_anonim: tak

ale spokojnie.
Pomnóż ilość związków x3, onsów x 10 i wtedy wyjdzie prawdziwa liczba.

Ona jest fajna do łóżka, bo do związku nie bierze się przechodzonej.
Anonim (nie OP): Jestem kobietą grubo po 30, też miałam dwa ciężkie rozstania, a nigdy mi nawet do głowy nie przyszło, żeby się z kimś przespać, z jakimś obcym facetem bez żadnego związku i uczuć z rozpaczy za byłym... Nie wiem, może jakaś dziwna jestem, ale dla mnie to obrzydliwe...