Wpis z mikrobloga

@shinX: przeważnie pisze się ukończone szkoły czy uczelnie. To tak jak zdać maturę i wklepac sobie że UW i w ogóle na tą uczelnie nie iść, a tylko mieć ją w planach. Xd Przecież każdy normalny pracodawca będzie chciał wszystko co związane z Twoimi latami nauki dla samego urlopu ile komu się należy. Uczysz się np. 5 lat w szkole średniej bez żadnych dalej studiów to jakby masz 20 dni
  • Odpowiedz
  • 1
@shellroot oczywiście że przeważnie się pisze ukończone, ale widok LO by budził niesmak pań z HR, brak tej sekcji w CV by rodził pytania, a takie rozwiązanie jest optymalne bo nikt się nie krzywi i nie pyta. win-win ( ͡º ͜ʖ͡º)

i ponownie - nie wiem co by mi dyplom z geologii i geoinzynierii miał dać w kontekście pracy typu klikanie w kąkuter.

a z urlopem
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Zaraz po szkole pracowałem w różnych dorywczych pracach i kilka miesięcy kosiłem trawę na takim jednym gospodarstwie. W cv w tym okresie mam półtora roku pracy jako informatyk ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@panami: a on chodził te 3.5 roku i jedynie się nie obronił?, nie wydaje mi się xD. Robicie jakieś #!$%@? fikołki ale czego się spodziewać po wykopkach, którzy mają problem gdy ktoś ich oszuka ale jak sami wciskają kit to próbują to tłumaczyć właśnie w taki sposób #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@muchatse 3 lata na uczelni, po czym koledzy ze starszych roczników, kończący studia z wyróżnieniem nie mieli szans na pracę w zawodzie bo nie byli w rodzinie KGHM czy innego Jastrzębskiego. Dałem sobie siana bo jednak wolałem pieniądze tu i teraz ;) dalej się nie liczy i jestem kłamczuszkiem? ;>
  • Odpowiedz