Wpis z mikrobloga

@unster: to ja mam inne doswiadczenia, co prawda nie jestem nikim waznym w mojej firmie ale podczas rekrutacji zazwyczaj wszystko wychodzi - a jak wiadomo nie jest przy tworzeniu SW wazne jaki dyplom masz tylko co rzeczywiscie umiesz i czy pokrywa sie z naszymi oczekiwaniami. a jesli jakims cudem na rozmowie przejdziesz ale nic nie umiesz albo sie obijasz no to po miesiacu sie zegnamy.
  • Odpowiedz
  • 10
@muchatse nigdzie nie mówię że ukończyłem ani nie używam tytułu naukowego. Zwyczajnie podaje ostatnią placówkę oświatową do jakiej uczęszczałem. Gdzie kłamstwo?
  • Odpowiedz
dlatego w cv mam wpisaną nazwę uczelni i kierunek, nie ma ani słowa o tym że ukończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shinX: to się nazywa użycie 100% mózgu
  • Odpowiedz
@shinX: no bo nikt tak nie robi xD. W cv podje się ukończone szkoły xd. To tak jakbyś sobie wpisał MIT bo byłeś tam zwiedzać na wakacjach xD. W sumie beka z takich manipulatorów i jeszcze zapierasz się że przecież to żaden bait xD
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: generalnie to ściemy w doświadczeniu, nie przepracowując ani jednego dnia na w danym zawodzie, pisałem, że mam +/- 2 lata doświadczenia
oraz niezbędne uprawnienia, których na szczęście nie sprawdzali czy aby na pewno mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
również nie piszę wszystkich firm w których pracowałem, dlatego wole po prostu wydłużać okres w tych ''lepszych''
  • Odpowiedz
@muchatse: no troche odpłynałeś.
Jak ktoś chodził na studia inzynierskie, ale sie nie obronił to nie powinien wpisywać co robił przez ostatnie 3,5roku?
Cv to jest dosłownie życiorys i chodzenie przez kilkalat na studia to wazna informacja z twojego życia
  • Odpowiedz