Wpis z mikrobloga

@muh078 szczerze to ciezko ale nie chodzi o fakt ze trudno tylko o to ze do wielu czesci jest potrzebna druga osoba zeby chociaz potrzymala cos bo samej sobie podtrzymac to nawet czasem mozliwosci nie ma
@muh078: zapewniam cię, że wcale nie jest tak prosto. Jak to ma być pod zabudowę to jeszcze trzeba blendy wszędzie porobić. Też składałem w życiu kilka kuchni i mimo, że zajmuję się remontówką to unikam tego jak ognia.
@muh078: #!$%@?. Nie mam dwóch lewych rąk, niejedno w swoim życiu złożyłem czy zbudowałem na braki w narzędziach tez nie narzekam ale jak miałbym składać sam kuchnie Ikea to zdecydowanie bym dostał #!$%@?.

Miałem składaną kuchnie metod od nich kilka tygodni temu, wziąłem z montażem i absolutnie nie żałuje ani jednej wydanej na to złotówki. Dwóch chłopów którzy składają te kuchnie codziennie zrobili to w jeden dzień. Ja jak bym miał
@muh078: bierz pod uwage, że jak sam złożysz to cos z gwarancją może byc pozniej problem. Kiedys znajomy mi cos mówił. sprawdz to sobie. Jakbym mial to gówno skąłdać i coś by nie pasowało to pozniej SAM się bujasz z dopasowaniem. Jak masz gosći od IKEA to oni to na cito robią. Oraz dwa, jaki % zaplacisz za montaż skoro kuchnia dajmy 12k kosztowała? :D Get real.