Wpis z mikrobloga

Przegrałem życie bo jestem biedny.


@Kopytnik_1: Nie ty jeden ¯\(ツ)/¯. Z dnia na dzień jest gorzej, a miało być "lepiej" bo miał być awans w robocie, a tu zonk bo lepiej awansować ukraińca ( ͡° ͜ʖ ͡°). I co człowiek ma teraz zrobić?
@Kopytnik_1: Jakoś trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chociaż człowiekowi coraz bardziej się "nie chce" zważając fakt gównianych zarobków i braku perspektyw ¯\(ツ)/¯. Przynajmniej na wykopie czasami można porozmawiać z wykopkami z podobnymi problemami albo większymi.
@PapaSar: Bardziej miałem na myśli konkurencję, w 2019 szansę miał każdy i brali masę ludzi, w 2023 na 1 miejsce stażowe potrafi przyjsc 6200 cv (jedna firma tyle dostala XD) rynek praktycznie zamknięty na juniora, a jak cos sie pojawia to konkurencja jest tak ogromna, ze predzej zostalbys kierownikiem w zakladzie produkcyjnym zaczynajac na taśmie niż dostal sie na staż juniorski
kierownikiem w zakladzie produkcyjnym zaczynajac na taśmie


@artur-hemingway: ja pomimo ogarniania wszystkich linii, ustawień itd. nie zostałem nawet liderem ¯\(ツ)/¯. Nawet w takim szambie trzeba mieć znajomości o czym przekonałem się dwukrotnie.
@artur-hemingway dużo kodu może zostać wygenerowane przez ai, wiadomo że doskonale to nie jest i człowiek jest potrzebny ale z czasem to będzie się rozwijać i już tyłu programistów nie będzie potrzebnych