Wpis z mikrobloga

@Pan_Szeryf otworzyłem teraz jakieś forum gdzie się udzielał i tam się rozpisywał że gdzieś tam szczury dostały raka, zupełnie nie patrząc na to że ten lek ma setki badań na ludziach

superdrol


czyli najbardziej toksyczny poza może metribolonem steryd, zresztą wymienianie 10 orali nie ma sensu bo i tak ich nie można lecieć cały rok
@Pan_Szeryf to mi się nie zgadza, że to zwykły bullshit, a argument o ratio anaboliczno androgennym można by równie dobrze zastosowany dla np provironu który jest po prostu w medycynie czystym androgenem a na papierze ma androgenność taką jak masteron

Druga jego teza "bro przecież tym leczono kobiety to jak to może być androgenne", no fajnie że leczono ale był to wówczas jedyny środek na raka piersi, logiczne jest że nikt nie
@Towarzysz_Pawulon: Chyba już kiedyś pisałem z tobą o prostacie...
No i znowu gdzie od powiedział coś pozytywnego o ratio anaboliczno androgennym z "papierka"? Chyba słuchamy innej osoby.
Mało tego że podawali go kobietą to jeszcze sprawdzili jaka nastąpiła wirylizacja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: screen
@Pan_Szeryf wiem o tym, nawet odkryła je jedna firma, która wówczas od razu wyrzuciła superdrol do kosza

skoro i tak można to lecieć chwilowo to po co bawić się w cuda superdrole, które nawet w badaniach na ludziach potrafily poważnie uszkodzić nerki (to tak odnośnie bolda na którego pluje bo podawany znacznie dłużej królikom wywołał u nich mniejsze uboki) niż po prostu postawić na sprowadzonego Antka?
@Pan_Szeryf kobiety nie chorują na łysienie typu męskiego tak często jak faceci (i to nie dlatego że mają mniej hormonów) a zmiany głosu są bardziej skomplikowane

nadal jest to badanie na kobietach i nie ma przełożenia

chyba już kiedyś pisałem z tobą o prostacie


ta że niby tylko czyste DHT na nią działa a pochodne związki o podobnym wiązaniu niby wcale XD

Ben wiedzą przynajmniej w farmakologii sterydów bije Vicotra na głowę
@Towarzysz_Pawulon: Ok, więc jaki ty masz dowód że masteron nie jest mniej androgenny niż test?

ta że niby tylko czyste DHT na nią działa a pochodne związki o podobnym wiązaniu niby wcale XD

Chyba mnie z kimś pomyliłeś... pisałem że po pewnym stopniu nasycenia androgenami prostata nie ulega dalszej hipertrofii

Nie wiem kto to Ben Tells ale ocenie go jak ty oceniłeś Victora: dla mnie szur, coś #!$%@? o chi i
@Pan_Szeryf najłatwiej to dostrzec anegdotycznie po podobnym działaniu do wysokiego DHT

sprawa z oceną naukową jest zagmatwana, bo sam w sobie masteron ma rzeczywiście mniej androgenny charakter od testoseronu, jednak w mięśniach istnieje enzym który neutralizuje DHT i to przez to właśnie DHT ma słabe właściwosci anaboliczne w praktyce, sam zaś masteron ma 10x większe powinowactwo do ar od testoseronu

Ben to scamer reklamuje sobie ziółka i takie cuda ale w temacie
@Pan_Szeryf: @Towarzysz_Pawulon

DHT i prostata to mit pojawia się on w wyniku innych czynników . Dht może być stosowany w leczeniu prostaty.

Zastosowanie kliniczne tej teori jest opisane w patencie US 5,648,350

Powodem przerostu prostaty jest estrogen a dokładniej estrogen w minimalnej ilości androgenów. Warto sprawdzić to badanie.

Środowisko gdzie występuje wysokie DHT a niski estrogen prowadzi do regresji BPH.

Jest tez znacząca różnica między rozrostem rozwojowym prostaty a rakiem.
@Towarzysz_Pawulon: DHT JEST STOSOWANY W LECZENIU BPH gdyż jest silnym androgenem który sygnalizuje przysadce aby zmniejszyć gonadotropina w konsekwencji czego będzie mniej testosteornu co spowoduje spadek poziomu estrogenu.

Środowisko w którym występuje wysokie dht a miejskie estro powoduje cofnięcie przerostu prostaty. O tym mówi badanie którego numer podałem.

Wiec powtarzam nie DHT poziom jest czynnikiem przerostu prostaty a estrogen obecny w minimalnej ilości androgenów.

Wystarczy zagłębić się z czego wynika rozrost
@RedPULL no szukałem i nic nie znalazłem jakoby było tak jak mówisz wspominają o tym patencie, ale niggdzie nie ma źródła w dodatku piszą że to tylko hipoteza badawcza

Jasne że podwyższony estrogen przyczynia się do tego ale nie jest to jedyny czynnik, finasteryd czy dutasteryd stosowane klinicznie dziesiątki lat w leczeniu przerostu podwyższają estrogen a obniżają DHT i jakieś efekty to daje

A rak prostaty to już w ogóle stosuje się