Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon:

Dobrze, wiesz, ze badania te są o dupę potłuc z racji tego, że są one na prostacie szczura. Nie bez powodu na trenie ma dużo osób ataki agresji, stosują go trójboiści i strongmani właśnie z tego powodu - bo nie przecież dla sylwetki akurat oni. Tren jest potwornie androgenny (warto też spytać ludzi na trenie o relacje z łysienia), zdecydowanie mocniej niż ta sama dawka np. masteronu, obojętnie co
  • Odpowiedz
@Kasahara ale ataki agresji to raczej kwestia kortyzolu, to samo co zresztą Halo, jaki jest w sumie dowód że jest on bardziej androgenny od DHT?

co do uboków, u mnie tren robił ich więcej niż wszystkie inne SAA przez 2,5 roku brania, gdzie trena wbijałem może łącznie 50 dni xD
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: nie rozumiem co wspólnego ma z tym kortyzol, osoby cierpiące na dysfunkcję nadnerczy nie mają ataków agresji (prędzej lęki lub niepokoje albo w drugą potworne potworne zamulanie). Co do Halo, różne środki mają inne powinowactwo do tkanek w ciele, nie jest zbadanie żadną metodą naukową, które wpływają mocniej o 20 % na skórę, a które o 40 % na mięśni a jakie inne na receptory w jelitach czy mózgu.
  • Odpowiedz
@Kasahara czytałem wyjaśnienie, że chodzi o to że tren i halo łączą się z receptorami kortyzolowymi i organizm w ten sposób na to reaguje wywołując agresję, na pewno nie chodzi o androgenność w przypadku Halo, które jest dobrze zbadane i używane do dzisiaj w USA

no ja ogólnie nie jestem fanem 19nor, ale zobacz że tren mimo unikalnych właściwosci nie ma z jakiegoś powodu zastosowania w medycynie (wiem że hexa ale
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: bo tren nie spełnia swojej głównej funkcji (w porównaniu do każdego w/w środka) czyli anabolizmu w stosunku do podawanych dawek - sam nie widzę sensu podawania go celach medycznych; także nie było nawet powodu aby dalej rozwijać nad nim badania w stosunku do ludzi. O wiele lepiej robią to metanabol, anapolon, deka, testosteron. No ale rozmawiamy o sylwetce/profitach sportowych a nie o leczeniu.
  • Odpowiedz
@Kasahara większość koksów nie miało w medycynie funkcji gainera tylko np antynowotworowe, krwiotwórcze, czy leczenie urazów i regeneracji tkanek (nandrolon w kroplach do oczu xD) więc pewnie i dla trenu coś by wymyślili, zresztą Francuzi wykminili go na choroby wyniszczające ale to był niewypał
  • Odpowiedz
funkcji gainera tylko np antynowotworowe, krwiotwórcze, czy leczenie urazów i regeneracji tkanek


@Towarzysz_Pawulon: wiem, ze się #!$%@?, ale sam sobie zaprzeczyłeś. Bo każdy z wymienionych rzeczy po "np." prowadzi do atrofii tkanek lub anemii zazwyczaj. I steryd ma pełnić właśnie funkcje "gainera" :D.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Tak, chodziło mu że tren jest tak mało androgenny że można go porównać z sarmami. I masz rację że agresja od trenu bierze się od interakcji z receptorami glukokortykoidowymi (i tak jak pisałeś w ten sam sposób działo halo).
  • Odpowiedz