Wpis z mikrobloga

@Kasahara @Wezwoguleicstont dla mnie tren nie ma nawet podjazdu do anapolonu, na takim antku to wyglądam na dwa razy większego a na trenie po prostu fajnie ale nie tak żebym sie spuszczał nad tym

anaboliczne to Antek też bije trena na głowę, ale jest mniej szkodliwy

jest mocno androgenny


nie zgodziłbym się, uważam że jest mniej adnrogenny niż testoseron, tutaj np duże badanie sprzed 12 lat gdzie szczurom prostata rosła bardziej po
@Towarzysz_Pawulon:

Dobrze, wiesz, ze badania te są o dupę potłuc z racji tego, że są one na prostacie szczura. Nie bez powodu na trenie ma dużo osób ataki agresji, stosują go trójboiści i strongmani właśnie z tego powodu - bo nie przecież dla sylwetki akurat oni. Tren jest potwornie androgenny (warto też spytać ludzi na trenie o relacje z łysienia), zdecydowanie mocniej niż ta sama dawka np. masteronu, obojętnie co by
@Kasahara ale ataki agresji to raczej kwestia kortyzolu, to samo co zresztą Halo, jaki jest w sumie dowód że jest on bardziej androgenny od DHT?

co do uboków, u mnie tren robił ich więcej niż wszystkie inne SAA przez 2,5 roku brania, gdzie trena wbijałem może łącznie 50 dni xD
@Towarzysz_Pawulon: nie rozumiem co wspólnego ma z tym kortyzol, osoby cierpiące na dysfunkcję nadnerczy nie mają ataków agresji (prędzej lęki lub niepokoje albo w drugą potworne potworne zamulanie). Co do Halo, różne środki mają inne powinowactwo do tkanek w ciele, nie jest zbadanie żadną metodą naukową, które wpływają mocniej o 20 % na skórę, a które o 40 % na mięśni a jakie inne na receptory w jelitach czy mózgu. Do
@Kasahara czytałem wyjaśnienie, że chodzi o to że tren i halo łączą się z receptorami kortyzolowymi i organizm w ten sposób na to reaguje wywołując agresję, na pewno nie chodzi o androgenność w przypadku Halo, które jest dobrze zbadane i używane do dzisiaj w USA

no ja ogólnie nie jestem fanem 19nor, ale zobacz że tren mimo unikalnych właściwosci nie ma z jakiegoś powodu zastosowania w medycynie (wiem że hexa ale to
@Towarzysz_Pawulon: bo tren nie spełnia swojej głównej funkcji (w porównaniu do każdego w/w środka) czyli anabolizmu w stosunku do podawanych dawek - sam nie widzę sensu podawania go celach medycznych; także nie było nawet powodu aby dalej rozwijać nad nim badania w stosunku do ludzi. O wiele lepiej robią to metanabol, anapolon, deka, testosteron. No ale rozmawiamy o sylwetce/profitach sportowych a nie o leczeniu.
@Kasahara większość koksów nie miało w medycynie funkcji gainera tylko np antynowotworowe, krwiotwórcze, czy leczenie urazów i regeneracji tkanek (nandrolon w kroplach do oczu xD) więc pewnie i dla trenu coś by wymyślili, zresztą Francuzi wykminili go na choroby wyniszczające ale to był niewypał
funkcji gainera tylko np antynowotworowe, krwiotwórcze, czy leczenie urazów i regeneracji tkanek


@Towarzysz_Pawulon: wiem, ze się #!$%@?, ale sam sobie zaprzeczyłeś. Bo każdy z wymienionych rzeczy po "np." prowadzi do atrofii tkanek lub anemii zazwyczaj. I steryd ma pełnić właśnie funkcje "gainera" :D.
@Towarzysz_Pawulon: Tak, chodziło mu że tren jest tak mało androgenny że można go porównać z sarmami. I masz rację że agresja od trenu bierze się od interakcji z receptorami glukokortykoidowymi (i tak jak pisałeś w ten sam sposób działo halo).