Wpis z mikrobloga

@thority: tez sie zastanawiam, wizja zostania ilithidem brzmi ciekawie ale w sumie uwolnil bym tez githa i zobaczyl co on na to

pewnie ktores trzeba bedzie zostawic na drugie przejscie gry
  • Odpowiedz
@3mortis: zdecydowałem na razie odłożyć temat, za ładną panią mam a tam są jakieś zmiany fizyczne po tym i to nie na lepsze ( )
Drugi playthrough sobie obiecuję na bycie złym, może jakiś duergar albo drow to lepiej będzie pasować to.
  • Odpowiedz
Drugi playthrough sobie obiecuję na bycie złym, może jakiś duergar albo drow to lepiej będzie pasować to.


@thority: tak wlasnie mysle, skoro dobry to uwalniamy dobrego kolesia ktory uwolnil swoj lud i zostal uwieziony przez kalmara

Ale z drugiej strony czy emperor jest zly? no i to niemalze tytulowa postac, w sumie krzywdy mi nie zrobil....
  • Odpowiedz
  • 0
@thority: może to zabrzmi głupio, ale jak zaznaczam? Już wypiłem nawet miksturę na 21 siły. Mam tylko zębatki jak najade na taki kamień, jak kliknę lpm to dostaje alert że nie da się wziąć do plecaka xD jak przytrzymuje LPM to też się nic nie dzieje, jakby akcja była tylko po jego puszczeniu
  • Odpowiedz
@wafel93: Nieee, olałem temat. Obstawiam że to bug, więc zerknę po patch 1. Chyba że ktoś ma jakiś pomysł, to chętnie się dowiem.

Edit: Znalazłem. Bardzo #!$%@? intuicyjne. Przesuwasz kamień jak folder na pulpicie.
  • Odpowiedz