Wpis z mikrobloga

Zaraz po premierze #diablo4 zablakowalem tag i unikalem wiekszosci informacji, filmikow, itp. zeby wyrobic sobie wlasne zdanie bez żadnych sugestii. Przez jakies 2-3 tygodnie gralo sie naprawdę fajnie, start sezonu również spoko i dobrze sie bawilem grajac z kumplem.

Ale im dluzej gram, tym bardziej w siłę narasta dylemat:

Jaki build polecacie na nową ligę w #pathofexile ?
Szukam czegoś ciekawego czym będzie sie przyjemnie grało na konsoli. Z chęcią wypróbuje jakiś nowy skill z poprzednich sezonów, bo zawsze gram czymś oklepanym jak summoner czy w poprzedniej lidze cold vortex. Myślę o deadeye'u pod venom gyre, ale melee buildy również wchodzą w grę.
  • 7
@Pogostemon: To wymaga używania co najmniej dwóch skilli, nie każdemu będzie pasować. Ale mimo nerfów dalej powinien to być dobry build. Zwłaszcza z tymi nowymi tatuażami na skill tree co dają flat lightning damage
@onepnch Dwa skille to nie tak zle xD A co do nerfow to mi nie przeszkadzaja - zwyczajnie nie jestem ich swiadomy. Juz dobre kilka lig temu przestałem śledzić wszystkie zmiany, glownie z braku czasu. Za to zawsze zwracam duza uwage na survi, bo dla mnie w poe granie glass cannonem jest tak samo satysfakcjonujące jak frustrujące.
@Pogostemon: No to tu stoisz w miejscu żeby robić damage więc może być różnie. Trickster będzie miał lepsze survi ale mniejszy dmg, przynajmniej z defaulta bo na trade z dobrym sprzętem da się to nadrobić. Ale ja gram SSF jeśli już więc raczej pod tym kątem oceniam