Wpis z mikrobloga

@robert5502: jej:
1. rozumiem, że nie pochwalasz idei resocjalizacji i tego, że jak ktoś odbędzie karę i się zmieni to może wrócić do społeczeństwa? No bo to jest właśnie to, tylko przeniesione na religijną zasadę.
2. piekło, jak już odpuścisz sobie popkulturowe i babcinopobożne wyobrażenia z płomieniami, to po prostu "miejsce bez Boga". Zupełnie naturalnie dla ateisty, co nie?
  • Odpowiedz
dlatego z katolami nie ma sensu rozmawiać, prymitywne oszołomy


@paw4da: tak jak z ateolami, pasują do siebie udealnie XD Obie tak samo fanatycznie opętane grupy na punkcie katolstwa. Jedna wierzy i uwielbia a druga nie wierzy i nieustannie hejtuje i gada jak to katolstwo i katole są #!$%@? XDDDD zawsze mam z tego beke w #!$%@?.
  • Odpowiedz
Na dzień dzisiejszy tako rzecze kościół a papiez w tej wypowiedzi ociera się o herezję.


@smutny_czlowiek: Ale on nic nie powiedział tak naprawdę, on zapytał tłum ludzi i powiedział chłopcu, że ma odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: kolejne ad persona z twojej strony i znowu wytykasz mi jakiś błąd a nie potrafisz powiedzieć na czym on polega xD każdą twoja wypowiedź jest pełna błędów logicznych, kisnę z tego że jesteś tak tępy że nie potrafisz skonstruować poprawnej wypowiedzi xD

Czekam aż wskażesz gdzie napisałem że moja etyka jest chrześcijańska. Chyba że tego nie zrobisz i przyznajesz że jesteś jakimś wykolejeńcem umyslowym z urojeniami xDD
  • Odpowiedz
@vytah: Ale wierzysz w to, że mógłbyś mieć milion dolarów. Podobnie wierzysz w to, że jest to możliwe, aby ktokolwiek miał milion dolarów. Analogicznie ateista nie wierzyłby w powyższe rzeczy, uznając je za niemożliwe. Myślą tak, bo opierają się na przywiązaniu do Świata materialnego, do fizyki klasycznej. Wszelkie wątpliwości biorą się stąd, że Stwórca obdarzył was wolną wolą, a więc mózgiem opierającym się na fizyce kwantowej - może tak, może
  • Odpowiedz
@Anaheim

>dlatego z katolami nie ma sensu rozmawiać, prymitywne oszołomy


@paw4da: tak jak z ateolami, pasują do siebie udealnie XD Obie tak samo fanatycznie opętane grupy na punkcie katolstwa. Jedna wierzy i uwielbia a druga nie wierzy i nieustannie hejtuje i gada jak to katolstwo i katole są #!$%@? XDDDD zawsze mam z tego beke
  • Odpowiedz
@Sarmataa wow, jesteś mądrzejszy od fizyków kwantowych, bo tak sobie po prostu wyobraziłeś i dobrałeś do wygodnych sobie faktów xD

Jesteś jak te stare baby dewotki, co widzą w plamie po moczu na murze Jezusa xD takie samo dopasowania "faktów".
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: WIERZ ZAWSZE SWOJEJ INTUICJI, NIE KIERUJ SIĘ EMOCJAMI.

Jestem po prostu od wielu lat okultystą. Polecam zagłębić się w to co ukryte, zakazane lub zapomniane.
Większość religii mówi o tym samym, ale ludzie są zbyt zamknięci lub leniwi by to zrozumieć. Stwórca zaleca, aby patrzeć na Świat całościowo, tak jak on. Wszelkie zamykanie się na jedną religię lub ateizm ogranicza zyskiwanie mądrości i zrozumienie Świata.

Fizycy kwantowi dają wiele wskazówek na temat Świata. Może i część rozumie, ale nie mogą wplatać religii do swoich badań. Ja dzięki fizyce kwantowej i ogólnie nauce uwierzyłem w Stwórcę i zająłem się okultyzmem. Fizyka kwantowa jest drogą, dzięki której nawet ateista może ponownie uwierzyć. Jeśli na Świat patrzymy całościowo, wtedy dostrzegamy harmonię, binarność i
Sarmataa - @srogie_ciasteczko: WIERZ ZAWSZE SWOJEJ INTUICJI, NIE KIERUJ SIĘ EMOCJAMI....

źródło: 170px-Coat_of_Arms_of_Niels_Bohr.svg

Pobierz
  • Odpowiedz