Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko chyba przerzuce się z twardych dragów na grzybki, ponoć mają właściwości terapeutyczne xd może mi pomogą pokonać lęk przed mówieniem tylko żebym jeszcze z sensem mówił xd
ale i tak się cykam że zabiorą mnie w podróż na dno piekła... no cóż...do odważnych świat należy eh
  • 14
@baton967: pewnie zabiorą Cię na dni piekła. Ale trzeba zmierzyć się ze swoimi demonami

On pięknie opowiada o doświadczeniu psychodelicznym, aż mam dreszcze podczas słuchania końcówkixD

Chyba znowu czas umrzeć i odrodzić się na nowo
Jakis_Leszek - @baton967: pewnie zabiorą Cię na dni piekła. Ale trzeba zmierzyć się z...
@baton967: Mi jednorazowe wzięcie grzybów pomogło odstawić wszystko w co byłem wj3bany (alko, benzo, zioło, szlugi) na prawie rok. Grunt to odpowiednie podejście. Ja podszedłem terapeutycznie, tzn. wierząc w ich terapeutyczne działanie, aczkolwiek mając z tyłu głowy lekkie obawy, że wóz albo przewóz. Albo mi to pomoże, albo doj3bie do pieca ostatecznie. Set&settings wyglądał następująco.
Minimalna ilość bodźców, maksymalna ilość grzybów. Czyli późna noc, ciemny pokój i coś koło 8-10g suszonych,