Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem świeżo po rozwodzie, mam 32 lata i dwójkę dzieci (7 i 4 lata). Chcę spróbować #tinder, natomiast z moją ex-żoną byliśmy razem od czasów liceum, więc tak naprawdę nigdy nie byłem na normalnej randce i expa mam zero xD Etap ślubów i dzieci mam już za sobą i nie planuję go powtarzać. Nawiasem mówiąc, jestem po wazektomii, więc dzieci to dla mnie zamknięty temat xD Chciałbym znaleźć kogoś do poważniejszego związku, ale na pewno nie planuję ślubu ani kolejnych dzieci. Czy warto od razu o tym napisać w opisie, żeby odsiać różowe którym to przeszkadza? Czy w jaki sposób o tym się informuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • 11
Anonim (nie OP): Ja tak tylko zapytam - jak wyobrażasz sobie dalsze życie? Jeśli myślisz że znajdziesz bezdzietną kobietę która nie chce dzieci i będzie ok z tym że sam masz dzieci to się srogo zdziwisz. Jedyne na co możesz liczyć to kobietę która sama ma dzieci. Jesteś odpadem matrymonialnym a teraz jeszcze wymagania albo szukanie igły w stogu siana XD Zejdź na ziemię

@mirko_anonim ja (chyba) nie chce mieć dzieci ale rozwodnika z dzieckiem bym w życiu nie wzięła. Raczej bym nie liczyła ze znajdziesz kobietę która jest childfree i weźmie sobie typa która ma już bombelki bo nie oszukujmy się to zawsze oznacza iż:
-musisz im ten czas poświęcać i np. zapraszać je do siebie na nocowania
-Twoja ex tez zawsze będzie przez to będzie w tle i mogą być przez to kwasy
Imo
Anonim (nie OP): Ty serio myślisz że będziesz miał jakikolwiek wybór że aż konieczny będzie odsiew? XD Żadna atrakcyjna partia (ogarnięta + bezdzietna) się tobą nie zainteresuje. Kolego zderzenie z realiami jak wyglada dzisiejszy rynek matrymonialny będzie dla ciebie bardzo bolesne... Pogódź się z tym że dla takich jak ty to tylko samotne matki, więc z dziećmi tak czy inaczej bedziesz miał do czynienia, nawet z tą twoją wazektomią.

@mirko_anonim: Nie słuchaj tych ludzi, którzy nie mają pojęcia o Twoim życiu, a poza tym nie odpowiadają nawet na Twoje pytanie. Jak się o tym informuje? Normalnie. Piszesz "mam już dzieci". Generalnie musiesz próbować. Ludzie cały czas się rozwodzą, rozchodzą i będą się rozchodzić (tak jak Ty) i na pewno kogoś znajdziesz. Kobiety też są różne. Niektóre mają już dzieci i nie chcą więcej, inne nie mogą mieć dzieci a jeszzce