Wpis z mikrobloga

jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. ostatnio lata byłem taki typowy skinnyfat z tatusiowym brzuszkiem, przez te 5 miesięcy zrzuciłem jakieś 20kg, znajomi mówią mi że bardzo dobrze wyglądam. wiem że szczur ze mnie, ale ja tam się cieszę, powoli odkrywają się mięśnie brzucha, góra jest już zauważalna. mój cel to dociąć jeszcze tyle żeby był wyraźny 6pak a potem będę stopniowo zwiększał kalorie, żeby wybadać przy ilu będzie mnie podlewać i zatrzymać się na złotym środku gdzie powolutku będę przybierać troszkę masy ale nie na tyle żeby się ulać.

#chwalesie #mirkokoksy #keto
Pobierz krucjan - jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. os...
źródło: temp_file1020190464122300606
  • 145
@krucjan: nie mówiłem tego ze złością :) po prostu sam pamiętam jak się bawiłem keto i pamiętam że jedząc tłuste mięso dobicie do 25% zapotrzebowania z białka było banalne ale dobicie 70% z tłuszczu by białko dalej stanowiło 20-30% tzn nie wytrąciło z ketozy to była udręka. Przy chudnięciu tego problemu nie ma bo są całe pokłady tłuszczu które organizm sam sobie "dołoży"
@Bojestestu: ludzie naoglądają się bzdur jaka to super dieta a potem tak to wygląda a pozniej inny wykopek będący na diecie czipsowej mówi co chcesz od niego xd milion razy ketoza była merytorycznie niszczona ale ma zasięgi na Instagramie i YouTube to ludzie myślą że to coś wspaniałego
@maturzysta_ze_szczecina: omlety, owsianki, mięso z różnymi wariantami ryż, ziemniaki, mleko, warzywa owoce. Dobrze mieć takie posiłki . 20% diety może być wtedy z tzw śmieciowego jedzenia i wtedy będziesz miał lepsze wyniki i zdrowszą psychikę niż ktokolwiek na keto.
@C8H18: ale Ty zrobiłeś badania i od tego się zaczyna a po kilku miesiącach diety warto je ponowić. Keto jest reklamowane mocno przez gwiazdy instagrama i nic poza tym. Dieta ciężkostrawna , obciążająca mocno nerki. Każdy robi co chce ale chudnie się od deficytu kalorycznego a nie od rodzaju diety.
@Stalionnn: dokładnie tak jadłem przed keto i czułem się gorzej. Po mleku to już całkowicie. Z Twojej listy jem wszystko oprócz owsianki, ryżu, kartofli i mleka. Omlety bardzo często (bez mąki), mięso w każdej postaci, warzywa i owoce jak najbardziej (unikam marchwi i buraków ale bez przesady). Do tego orzechy, sery, jogurt grecki, kefir, różna nasiona (chia, siemię lniane).

Pamiętam zwolenników diety Kwaśniewskiego z lat 90 - normalnie sekta, ludzie się
@maturzysta_ze_szczecina: przez całe życie jedz niezdrowo, zmień nagle dietę na mniej kalorii i odstaw słodycze . Czuję się lepiej dziwne nie? Wiem że YouTube i Instagram wie więcej na temat keto niż lekarze ale mimo wszystko zaufam lekarzom. Tak samo kilka lat temu pewien mędrzec głosił: pijcie wodę utlenioną a oczyści wasz organizm. W efekcie zwiększało to ryzyko nowotworu xd
@Stalionnn: jadłem tak jak opisywałeś:
omlety, owsianki, mięso z różnymi wariantami ryż, ziemniaki, mleko, warzywa owoce
Ze słodyczy czasami pączek albo drożdżówka, czekolady/batoników nie lubię, cukierków nie jadłem nigdy. Ze słonych przekąsek czasami paluszki, nigdy chipsów. Raz w tyg. fast food. Wysokoprocentowy alkohol 2x w roku, czasami piwo, częściej latem, ze względu na upały. Serio będziesz mi wmawiał, że jadłem niezdrowo?
Dwóch największych orędowników keto w Polsce jest lekarzami, doktorami medycyny
@maturzysta_ze_szczecina: Zięba też a jednak gdy ktokolwiek ma zawał nie wsadza sobie spinacza do nosa czy jak to leciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ja Ci piszę że jadłeś niezdrowo? Piszę że keto jest niezdrowe . Ta dieta powstała aby wspomagać leczenie padaczki.