Wpis z mikrobloga

Wychodzi na ten moment, że dobre przewidywania miał nikt. Pisałem, że jak zobaczymy 220 to będzie już dobrze, niektórzy dawali więcej, niektórzy, że wróci do 90. A tu boczniak z % odchyłami. ¯\(ツ)/¯ Fundusze shortujące niby się zwinęły a wycena i tak nie wzrosła, do najbliższej premiery zostało 5 tygodni. Następne duże premiery to najpewniej dopiero połowa 2024 albo początek 2025, do tego czasu wyniki finansowe będą pewnie stabilne ale niskie.

Dodatkowo wyniki finansowe za 3 kwartał mają być niższe bo trwa restrukturyzacja studia co samo w sobie nie jest złe, nowa metoda zarządzania projektami i porzucenie swojego silnika na rzecz unreal engine 5.

#gielda #cdprojekt
Pobierz Alpharius - Wychodzi na ten moment, że dobre przewidywania miał nikt. Pisałem, że jak...
źródło: Zrzut ekranu 2023-08-15 105452
  • 3
@Alpharius: z perspektywy janusze na etacie to negatywna informacja
ale z perspektywy prowadzenia działalności tak informacja może być dość pozytywna, spółka właśnie zredukuje koszty jakie ponosi i najprawdopodobniej będzie w stanie dalej funkcjonować jak do tej pory generując zysk
rolls royce w 2020 też #!$%@?ł masę pracowników i z perspektywy czasu była to świetna decyzja dla firmy....dla pracowników mniej
no i ogólnie jestem mocno zaskoczony decyzją o porzuceniu pracy nad silnikiem
no i ogólnie jestem mocno zaskoczony decyzją o porzuceniu pracy nad silnikiem swoim...bo już jednak trochę tej pracy w to włożyli i wydaje mi się lepszym pomysłem po prostu turlać ten projekt gdzieś na boku starając się go dalej rozwijać powoli

szczególnie że jeśli porzucą pracę nad nim to słabo widzę rozwijanie cyberpunka a planowali chyba jeszcze parę lat jakieś dodatki do tego robić


@Potezny_PiSowski_Inwestor: Planowali, następnie premierę tych że dlc
@Alpharius: nie no hype był absurdalny w momencie premiery i myślę że to był jeden z ważnych powodów dlaczego opinia się tak oburzyła zwyczajnie przez takie typowe "the bigger they are, the harder they falls"

Sam tylko raz zainwestowałem w cdr zgarnalem za chyba 1k PLN za trzymanie 2dni ich akcji i elo dla mnie przygoda z giełdą zaczęła się zbyt późno żeby realnie w nich zainwestować
Ale widzę potencjał tej