Wpis z mikrobloga

Nie bardzo mnie obchodzi kto z kim i jak się dyma, ale naszła mnie pewna dygresja po porannym spacerze.
Dlaczego osoby transseksualne zawsze tak bardzo szukają atencji i robią wszystko by było o nich głośno? I dlaczego oczekują od społeczeństwa tego, aby je tolerowali/akceptowali? Ich zachowanie sprawia, że według mnie powinny być potępiane jeszcze bardziej. Nie różnią się dla mnie niczym od pomawiacza Polaka. #famemma

dobrego dnia Mireczki
  • 13
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: wiedzą, że w razie gdyby ktoś im coś zrobił, albo próbował zrobić, to mają dużo większą siłę przebicia medialnie ze względu na to, że są transwestytami i jakiś atak/groźba w ich kierunku nie byłaby traktowana jak względem innych ludzi, tylko atak z powodu bycia transem, otrzymują pokłady atencji i wsparcia od jakichś fundacji i innych wariatów którzy pozwami rzucają jak majkel dżordan piłką do kosza, do tego na biegu wykręcą
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: zwykle obok zaburzeń tożsamości płciowej występują inne choroby psychiczne takie jak borderline, depresja czy zaburzenia lękowe. Może więc te osoby na siłe szukają akceptacji otoczenia
  • Odpowiedz
Dlaczego osoby transseksualne zawsze tak bardzo szukają atencji i robią wszystko by było o nich głośno?


@CiekawskaWydra: i ile takich osób znasz? a ile jest hetero osób które robią z siebie debili dla zaistnienia w necie? zupełnie nie ta skala, przyznaj że chciałeś się po prostu zesrać na osoby trans, a tępić to się powinno głupotę na wykopie którą reprezentujesz
  • Odpowiedz